Rüyada Bavullar Görmek

Rüyada Bavullar Görmek:

Rüyada bavullar görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmak için uzun zamandan beri ertelediği bir seyahate çıkacağına, bu seyahatin dönüşünde büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, istediği gibi bir hayata kavuşacağına, yakınındaki insanlarla arasındaki sorunları çözüme kavuşturacağına ve kendi işini kuracağına işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında terfi almaya, sorunları akıl danışarak bir bir çözmeye, maddi açıdan ileri gitmeye ve hayırlı ve iyi bir kişi olarak isim yapmaya delalet eder.

Rüyada Bavullarla Bir Yere Gitmek:

Büyük emekler verdikten ve işle ilgili hayati önem taşıyan bir yolculuğa çıkıp döndükten sonra çok büyük bir proje ortaya konulacağına, bu sayede büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına ve kırılan kalplerin onarılacağına ifade edilir.

Rüyada Dolu Bavullar Görmek:

Sıkıntı yaşanan bir dönemin iş konusunda büyük deneyimlere sahip birisi sayesinde çözüme kavuşturulacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, şansın açılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp kısa bir zaman içinde evlilik kararı alınacağına işaret eder.

Rüyada Bavulların Çalınması:

Uzun ve problemlerle dolu bir dönemin atlatılması sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanılacağına, kırgınlıkların biteceğine, huzursuzlukların sona ereceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına ve sevinçli bir haber alınacağına delalet edilir.

Rüyada Valizler Görmek:

Önemli konular dururken bazı kişilerin sebep olması yüzünden hiç yarar getirmeyecek şeylerle uğraşıldığına, bu durumdan en kısa sürede kurtulmak gerektiğine ve eğer bu şekilde devam edilirse çok zor zamanlar ve sıkıntılar görüleceğine alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. pegasus dedi ki:

    Emeğinize sağlık hocam Admin

  2. Bilemezdimki dedi ki:

    Rüyada Bavullar Görmek yazısı güzel tşkler Admin

  3. aysu dedi ki:

    Thanks Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle