Rüyada Bavul Kaybetmek Görmek

Rüyada Bavul Kaybetmek Görmek:

Rüyada bavul kaybetmek, psikolojik olarak çatışma içine girileceğine ve mantıksal kararlar almak yerine duygusal davranılacağına, bu nedenle iş hayatında ciddi sıkıntılarla karşılaşılacağına işaret eder. Bavul kaybettiğini gören kimse yapacağı yanlışlar neticesinde çevresine karşı güvenilmez bir imaj çizer ve kişilerin saygısını yitirir. Özgüven eksikliğini ve bu yüzden gerekli adımları atmakta geç kalındığına da işaret eden rüya, kişi için çeşitli zorlukların habercisidir. Aile içinde yaşanacak kavgalara da işaret eden rüya, ebeveynler ile ters düşüleceği ve para konularında yanlış tutumlar içine girileceğine de işarettir.

Rüyada Bavul Bulmak:

Her açıdan şanslı bir dönemde olunduğuna ve hayallerin gerçekleştirilmesi için uygun zeminlere erişildiğine, fırsatların doğru değerlendirilmesi halinde her türlü durumun kişinin lehine sonuçlanacağını bildirir. Bavul bulmak bekar kimseler için sağduyu sahibi ve olaylara geniş bir perspektiften bakan karşı cins ile tanışmayı, hem duygusal, hem de mantıksal açıdan uyumlu bir birlikteliğe yelken açılacağını da delalet eder. Çocuk sahibi olamayanlar için yeni bir şans anlamına da yorulur.

Rüyada Bavul Çaldırmak:

Rüya sahibinin çevresinde olan bitene karşı uyanık olmadığını ve bu yüzden sürekli olarak kötü niyetli kimseler tarafından istismar edildiğine işaret eder. Uyarıcı özelliği de bulunan rüya, kişiye özellikle iş yaşamında kendisine çelme takmak isteyen kişilere karşı önlem alması gerektiğini de bildirir. Bavul çaldıran kimsenin emekleri ziyan olur ve kazancı düşer. Plansız ve disiplinsiz bir hayat sürdürüldüğüne, bu nedenle de isteklerin gerçekleşmesinin zaman alacağına da işaret eder.

Rüyada Bavul Kaybetmenin Psikolojik Tabiri:

Geçmişte yapılan hataların kişinin bugününü etkilediğini, sahip olunan önyargılar nedeni ile olaylara doğru bakış açısından bakılamadığını ifade eder. Bavul kaybeden kişi yaşadığı tüm kötü olayları şanssız oluşuna bağlar ancak, saplantıları ve at gözlüğü ile bakmaya devam ettiği için sorunlarını çözemediğini bir türlü anlayamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. yıldız dedi ki:

    Harika bir yazı Admin

  2. hikmet_tirkanko_197 dedi ki:

    Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle