Rüyada Bavul Görmek

Rüyada Bavul Görmek:

Rüyada bavul görmek yol ve yolculuk ile ifade edilir. Bavulun içinde bir şeyler olması, ağzına kadar tıka basa dolu olduğu için bir hayli ağır olması kişinin taşımakta zorlanacağı sorumluluklar alması ve aynı zamanda olumsuz şeyler yaşaması anlamına yorulur. Bavulun hafif olması ya da içinde bir şey olmaması rüya sahibinin bir yola gitmeye heveslenmesi ama hevesinin kursağında kalması şeklinde tabir edilir. Bir kişi rüyasında bavul boşalttığını ve eşyalarını katlayıp dolaba kaldırdığını görürse gittiği yerde bir zaman konuk olacak demektir. Rüyada bavulun içine kıyafetlerini dizmek kişinin sürekli bir evden diğer bir eve taşındığı anlamına yorulur. Rüyasında bavul hazırladığını gören kişi gurbete gidecek demektir.

Rüyada Bavul Satın Almak:

Bir kişi rüyasında bavul satın aldığını görürse kısmetiyle karşılaşır ve onunla dünya evine girer demektir. Evliliği de mutlu ve huzurlu olur.

Rüyada Bavul Açmak:

Rüyada bavul açmak, boş ve gereksiz konuşan, işi gücü olmadığı için bütün gün onu bunu çekiştiren ve insanların arkasından gıybet eden kişilere işaret eder.

Rüyada Bavul Taşımak:

Rüyada bavul taşımak kişinin gideceği yerden uzunca bir zaman gelmeyeceği, orada belki aylarca belki yıllarca kalacağı anlamına yorulur.

Rüyada Bavul Kaybetmek:

Rüyasında bavulunu kaybettiğini gören kişi niyetlendiği yolculuğa çıkamayacaktır. Yani kişinin planlarının istediği gibi gitmeyeceği ve suya düşeceği anlamına yorulur.

Rüyada Çanta Görmek:

Rüyada çanta görmek kişinin hayatının iyi yönde gittiğine işaret eder. Yırtık bir çanta görmek rüya sahibinin hesap kitap yapmadan para koyacağı bir işten maddi zararla çıkmasına işaret eder.

Rüyada Deri Çanta Almak:

Rüyada deri çanta almak uzun zamandır süren tatsızlıkların tatlıya bağlanması ve insanlar arasında yaşanacak olan barış, mutluluk ve huzur anlamına yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 2. buket dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 3. Gamze dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 4. sevda22 dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 5. Ayşe dedi ki:

  Ben bu Rüya Tabirleri yazısını begenırım

BİR YORUM YAZ
site ekle