Rüyada Batmak Görmek

Rüyada Batmak Görmek:

Rüyada batmak, rüya sahibinin nereye ve ne şekilde battığına bağlı olarak değişse de bu rüya genel anlamı itibariyle şerli olaylara delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine işaret eder. Maddi ya da manevi olarak büyük bir darbe almaya ve sarsılmaya yorulur.

Rüyada Kuma Batmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin zenginlik içinde yaşayacağı anlamına gelir ve refah düzeyinin yükselmesi ile birlikte artacak variyete delalet edilir. Rüya sahibinin çok çalışıp çabalayarak büyük gelir elde edeceğine bunu da mal sahibi olarak yatırım amaçlı değerlendireceğine ifade edilir. Kazançlı çıkmak demektir.

Rüyada Çamura Batmak Görmek:

İyi değildir ve rüya sahibinin işlerinde aksilik yaşanacağına, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine alamet eder.

Rüyada Boka Batmak Görmek:

Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre hayır bazı rüya tabirlerine göre de şer olarak kabul edilir ve rüya sahibinin bolluk, bereket, geniş rızık ve kolay geçim içinde olacağına işaret  ettiği ile açıklanırken bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin başarısızlığa düşeceğine, güç kaybedeceğine, kendisini aciz ve rezil olmuş gibi hissedeceğine alamet ettiği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Bataklığa Batmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin borca gireceğine, zarar edeceğine, yokluğa düşeceğine, ailesinin rızkını sağlayamaz hale geleceğine, çok üzüleceğine, çıkmaza gireceğine ve çaresiz hallerde kalacağına alamet edilir.

Rüyada Suya Batmak Görmek:

Rüyada suya batmak her zaman iyidir bilhassa berrak suya batmak rüya sahibinin hayır içinde kalacağına, şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. halil dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 2. dcreina dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 3. leyla dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 4. sr5dc4 dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 5. mediha dedi ki:

  cok güzel bir site B kategorisi hemde

BİR YORUM YAZ
site ekle