Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada Bataklık Görmek:

Rüyada bataklık görmek, gerçek anlamına yakın şekilde ifade edilir. Rüya sahibinin kendisi için tekin olmayan ve kendisini aşığa çekip, başını belaya sokacağı kimselerle yakınlık kurması şeklinde tabir edilir. Bu kişilerin eli ile gelecek olan kötülüklere ve musibetlere işaret eder. Rüya sahibi bu kişilere güvenecek fakat çok pişman olacaktır çünkü onların gerçek yüzlerini anlaması zaman alacak, anladığı zaman da zaten elini bir kere bu kişilere kaptırmış olacaktır. Rüya sahibi büyük bir borç batağına düşecek, tefecilere para kaptıracak ve son kuruşuna kadar malından ve parasından olacaktır. Berbat bir durumun içine düşmek anlamına yorulur.

Rüyada Bataklıkta Olduğunu Görmek:

Rüya sahibinin altüst olmasına sebep olacak, kötü ve üzücü olaylar yaşanmasına ve kendisinin çok zor günler geçirmesine alamet eder. Rüya sahibi sıkıntıdan günlerce uyumayacak, yemeden içmeden kesilecek ve gülmeyi unutacak diye tabir edilir.

Rüyada Bataklıkta Yürümek Görmek:

Tabiri caizse rüya sahibinin tehlikeli sularda yüzmesine işaret edilir. Rüya sahibi kendisine zarar verecek ve bela olacak işler yapmak üzere olduğunun farkında değildir. Çevresinde dönüp durduğu ve almak için kendini paraladığı bu iş sonradan başına çok büyük işler açabilir.

Rüyada Bataklığa Saplanmak Görmek:

Tüm varlığını kaybederek, ekmek alamayacak duruma gelmeye ifade edilir. Rüya sahibi iflas edecek ve neredeyse acınacak duruma düşecek, bir süre komşularının yardımı ile ayakta kalacak ve bu duruma kahredecek diye tabir edilir.

Rüyada Bataklıktan Kurtulmak Görmek:

Kurtuluşa işaret eder. Rüya sahibinin yavaş yavaş yaralarını sarmaya başlaması, yeniden iş sahibi olması, para kazanması ve hayatını yeninden kurması anlamına gelir. Hayırlara işaret eder. Rüya sahibi için hızlı bir toparlanma yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibi bozulan hayatını da düzenini de yeniden kurmak için çalışacak ve başarılı olacak diye ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. akanborsaci dedi ki:

    ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

  2. Ayla dedi ki:

    cok güzel bir site B kategorisi hemde

BİR YORUM YAZ
site ekle