Rüyada Basur Görmek

Rüyada Basur Görmek:

Rüyada basur görmek, uğursuzluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak engeller, aksilikler ve kötü olaylar nedeniyle yaşamının ve düzeninin bozulacağına, başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine işaret eder. Rüya sahibinin tabiri caizse ayağının tökezleyeceğine, rahatının ve sağlığının bozulacağına, kazancının düşeceğine, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına ifade edilir.

Rüyada Basur Olmak:

Rüyada basur olmak, basur görmenin tam aksine hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir ve rüyayı gören kişinin problemlerinin çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine delalet eder.

Rüyada Basur Ameliyatı Olmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, bu durumun da hem ruhunun hem de bedeninin iyileşmesine etki edeceğine alamet edilir.

Rüyada Hemoroid Görmek:

Rüyayı gören kişinin eğlenceli ve güzel günlerinin nazara geleceğine ve sıkıntılı günlerin baş göstereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin rahat ve sorunsuz şekilde devam eden hayatının bozulmasına neden olacak bazı melanetli durumların başgöstereceği anlamına yorulur.

Rüyada Hemoroid Olmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi anlamda rahata ereceğine, sıhhat ve huzur bulacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin sakin, sessiz ve güzel günler yaşayacağı anlamına yorulur.

Rüyada Bağırsak Kanseri Olmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin gam ve kederinin dağılacağına, karşısına dertlerinin dermanının çıkacağına, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, başarısının, makamının, mutluluğunun ve rahatının da daimi kalacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. seda dedi ki:

    Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

BİR YORUM YAZ
site ekle