Rüyada Baston Görmek

Rüyada Baston Görmek:

Rüyada baston görmek, rüya sahibinin hayatının kolaylaştıran, yükünü azaltan, moralini ve motivasyonunu arttıran yüce gönüllü bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Maddi ve manevi anlamda desteğini esirgemeyen bir kişinin varlığı ile açıklanır. Rüya sahibine güç ve cesaret veren bu insan, gerçek ve candan bir dost olarak ifade  edilir. Rüyada baston görmek, hayırlı olaylara, güzel insanlara ve olumlu gelişmelere delalet eder.

Rüyada Baston Kullanmak Görmek:

Rüyasında baston kullandığını gören kişinin geleceği parlak, şansı bahtı açık, kaderi de güzeldir diye tabir edilir. Kişi azimli, hırslı ve inançlı çalışması sayesinde her zaman başarılı ve mutlu olacak, hayatı zaferlerle dolacak demektir.

Rüyada Baston Kaybetmek Görmek:

Rüyada baston kaybetmek, rüyayı gören kişinin çaresiz durumlarda kalacağına, elinin kolunun bağlanacağına, içine düştüğü meşakkatli duruma uzun süre çözüm bulamayacağına işaret eder. Kişi, sıkıntılı, zor ve kötü günler geçirecektir diye tabir edilir.

Rüyada Baston Kırılması Görmek:

Rüyada baston kırılması rüya sahibi için şanssızlık ve uğursuzluktur. Kısmetin kesilmesine, gelir kaynaklarının yok olmasına, fakirliğe, açlığa ve yokluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin parasız kalacağı ve çok zorlanacağı günlerin kapıda olduğu anlamına yorulur.

Rüyada Baston Almak Görmek:

Rüyasında baston aldığını gören kişinin başarılarının ve kazancının sürekli olacağı, geçim sıkıntısına düşmeyeceği, eşten çocuklardan yana yüzünün güleceği yorumu yapılır. Rüya sahibinin kendine olan inancı sayesinde hayattaki her türlü zorluğu kolayca aşacağı, hiçbir zaman aşsız, ekmeksiz kalmayacağı ifade edilir.

Rüyada Bastonla Yürümek Görmek:

Rüyada bastonla yürümek, rüya sahibinin tez canlı ve fevri oluşuna delalet eder. Bu durum rüya sahibi için her zaman büyük bir dezavantaj olacak, kısmetlerinin ve şansının önüne geçecektir. Rüyayı gören kişinin başarı ve mutluluk için sabretmeyi bilmesi gerektiği anlamına yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. meldak16 dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Baston Görmek yazılarınız güzel

 2. beytullah dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 3. turker dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 4. Neslihan dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 5. Cemil dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 6. ASUMAN dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 7. cevat dedi ki:

  O kadar güzel ki Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle