Rüyada Bastık Görmek

Rüyada Bastık Görmek:

Rüyada bastık görmek, rüyayı gören kişinin yeni iş teklifleri alacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına işaret eder. Rüya sahibini ticaret ehli yapacak, geniş bir çevre edinmesine vesile olacak ve bu sayede onu tam bir iş adamı (kadını) yapacak olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına yorulur.

Rüyada Pestil Görmek:

Rüyayı gören kişinin işinde ilerleyeceğine, kariyer edineceğine, rakiplerini mağlup edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, maddi olarak da tatmin olacağı kadar variyet sahibi olacağına işaret edilir.

Rüyada Pestil Yemek Görmek:

Rüya sahibinin zengin olacağına rivayet edilir. Yokluğun, kötü ve zor günlerin geçeceğine, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına, rızkın genişleyeceğine, bu sayede rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına alamet eder.

Rüyada Pestil Yapmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin iş sahibi olacağına alamet eder ve hayırlara yorulur. Rüya sahibinin maliyetinin büyük ve ağır olmayan bir iş yapma olanağına sahip olacağına, bunun da maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına ifade edilir. Rüya sahibi emeklerinin karşılığını helal olarak kazandıklarında göreceği bereketle alacak demektir.

Rüyada Pestil Dağıtmak Görmek:

Rüya sahibinin büyük bir iyiliğe ön ayak olacağına, bu konuda malından ya da parasından vermesi gerekiyorsa vereceğine, hayır dualarına nail olacağına, güzel şeyler yapmış olmanın da huzurunu, heyecanını ve mutluluğunu duyacağına delalet eder.

Rüyada Pestil Ceviz Görmek:

Rüyayı gören kişinin nimetten yana daha çok çeşitli olanına kavuşacağına, daha iyi şartlarda yaşayacağına, hiçbir maddi sıkıntısının olmayacağına, hiç birşeyin eksikliğini hissetmeyeceğine yorulur ve zenginlik olarak alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. kemale dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 2. Sardunya dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 3. Cemal dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 4. ercandream16 dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 5. ERDEM dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 6. doktorNO dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Orhan

 7. sunay dedi ki:

  Çok sağol yaa. B dahada ekleyin:D

BİR YORUM YAZ
site ekle