Rüyada Başsavcı Görmek

Rüyada Başsavcı Görmek:

Rüyada başsavcı görmek, rüyayı gören kişinin kağıt üzerinde olan, kendisine sıkıntı ve problem çıkaran, sürekli kafasını meşgul eden ve içini kemiren bir işinin beklediği, dilediği ve istediği şekilde aşama kaydedeceği bunun da kendisi için çok büyük bir hediye olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi haklı olduğu bir konuda hak ettiklerini almayı başaracak diye tabir edilir.

Rüyada Cumhuriyet Başsavcısı Görmek:

Rüyayı gören kişinin yasal olarak bir kazanım elde edeceğine, bu sayede rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına ve bundan sonra daha emin adımlarla yol alacağına ifade edilir. Rüya sahibinin bu yolda verdiği mücadele, döktüğü ter ve harcadığı nefes boşa gitmeyecek demektir.

Rüyada Savcı Görmek:

Rüyada savcı görmek de başsavcı görmek gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin inandığı, zaman harcadığı ve hakkı olan bir mesele için gereken hukuki sorunların ortadan kalkacağına, bu sayede önündeki engellerin de ortadan kaybolacağına delalet  eder.

Rüyada Savcı ile Konuşmak Görmek:

Rüya sahibinin meramını anlatacak, ondan çare, çözüm ve şifa bekleyecek bir insanla dertleşeceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin yardıma ihtiyacı olacağına bunun için de bir bilene danışma gereksinimi duyacağına işaret edilir.

Rüyada Savcı Olduğunu Görmek:

Rüyayı gören kişinin her zaman vicdanının sesine kulak veren, birisini yargılamadan önce kendisini onun yerine koyan, herkesi anlamaya çalışan bir kişiliğe sahip olduğuna, her zaman bir çıkış yolu bulmak ve iyiliklere ön ayak olmak için çabaladığına alamet edilir.

Rüyada Savcı ile Evlenmek Görmek:

Rüya sahibinin iyi kimselerle karşılaşacağına, onlardan iyilik ve yardım göreceğine, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine yorulurken bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin evlilik hayatında eşinden hep değer, ilgi, sevgi, saygı ve anlayış göreceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Grup AOY dedi ki:

    Çok güzel böyle devam. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle