Rüyada Başsağlığı Görmek

Rüyada Başsağlığı Görmek:

Rüyada başsağlığı görmek, hayırlı bir rüyadır. Mutluluk verici olaylar yaşamaya, müjdeler ve sürprizlerle karşılaşmaya, sahip olmak istenilenlerine kavuşmaya ve edilen dualardan hayır görmeye delalet eder. Kişinin, hedeflerine adım adım kararlı şekilde ilerleyeceğine ve bunun için en doğru yolu kullanmayı başaracağına ifade edilir. Ayrıca büyük başarılar kazanılacak bazı projeler ortaya koymaya delalet edilir.

Rüyada Başsağlığı Dilemek:

Namuslu ve onurlu bir şekilde yaşanılacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, gireceği her işten yana şansının ve bahtının çok açık olacağına girilen işlerin kendisine uğur getirip kısmetlerinin açılmasına vesile olacağına ve büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Başsağlığına Gitmek:

İstenilen ve hayal edilen bütün hedeflere ulaşmaya, başarılı olmaya, sabır göstermeye ve güçlü bir kimse haline gelmeye alamet eder. Çok temiz, aydınlık ve parlak bir yola girileceğine bu sayede yaşamın daha da kolay olacağı şeklinde delalet edilir.

Rüyada Başsağlığına Gelinmesi:

Hayat içinde zorlukların ve sorumlulukların artacağına fakat kişinin sabretmesi ve gayret göstermesi durumunda rahatı yakalamasının mümkün olacağına işaret eder. Aynı zamanda, insanlar ile yaşanan ilişkilerde bazı sorunların ve sıkıntıların bulunduğuna işaret eder.

Rüyada Taziye Görmek:

Aile hayatında ve iş hayatında büyük bir huzur ve neşenin bulunmasından ötürü çeşitli hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, bu sayede çok mutlu olacağına delalet eder. Aynı zamanda, yapılan başarılı çalışmalar ve elde edilen gelir sayesinde çok rahat bir hayat sürüleceğine alamet  eder.

Rüyada Taziye Evi Görmek:

Bütün hayallere ve istenilen şeylere kavuşturacak çok güzel ve verimli bir döneme girildiğine, bu sayede çok başarılı işlere ve çalışmalara imza atılacağına ve büyük mutluluklar yaşayıp sevilen kişilere yardım edileceğine delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Kader dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Başsağlığı Görmek..

 2. erkan dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 3. İsimsiz dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 4. deadd dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 5. ASUMAN dedi ki:

  Tsk Admin

 6. Beyaz dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 7. deneycii dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 8. gul dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 9. Su Damlası dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 10. windows dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 11. Cemal dedi ki:

  Teşekkürler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle