Rüyada Başsağlığı Dilemek Görmek

Rüyada Başsağlığı Dilemek Görmek:

Rüyada başsağlığı dilemek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin tüm korkularından arınacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına delalet eder. Kişi, kötü kimselerden, başını belaya sokacak ve ağartacak olaylardan geri duracak, huzurunu ve mutluluğunu kaybetmemek için temkinli adımlar atacaktır. Rüyada başsağlığı dilemek, rüyayı gören kişinin bir adım atmadan önce defalarca düşüneceğine ve ondan sonra harekete geçeceğine ifade edilir.

Rüyada Başsağlığına Gitmek:

Rüyada başsağlığına gitmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek güzel ve olumlu gelişmelere delalet eder. Kişi uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu olacak ve kalbi heyecandan bir kuş gibi çarpacak demektir.

Rüyada Birine Başsağlığı Dilemek:

Rüyada birine başsağlığı dilemek, dertlerin ağırlığından ve yükünden kurtulmaya, sorunları çözmeye, hayır duaları almaya ve bu dualar sayesinde kötü kazalardan, hastalıklardan, belalardan ve musibetlerden korunmaya alamet  eder.

Rüyada Taziye Ziyaretine Gitmek:

Rüyada taziye ziyaretine girmek, müjdeli haberler almaya, büyük başarılar ve zaferler elde etmeye ve gururunu da, mutluluğunu da insanlarla paylaşıp, onlara ilan etmeye ifade edilir. Rüya sahibinin yüzünde güller açtıracak, yaşam enerjisini ve sevincini çoğaltacak güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına yorulur.

Rüyada Taziye Vermek:

Rüyada taziye vermek, rüya sahibinin canına kast eden, arkasından kötülük düşünen, hayatını kaydırmak için haince planlar yapan düşmanlarından kurtulacağına ve can güvenliğini sağlamış olmanın huzuruna kavuşacağına ifade edilir.

Rüyada Taziye Almak:

Rüyada taziye almak ya da birinin kendine taziyede bulunması beklenmedik gelişmelerin yaşanacağına bu sayede rüyayı gören kişinin hayatına renk ve heyecan geleceğine işaret eder.

Rüyada Taziye Kabul Etmek:

Rüyada taziye kabul etmek de taziye almakla aynı şekilde açıklanır. Mutluluk verecek haberler almaya ve huzur bulmaya delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. KaderimNET dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 2. life dedi ki:

  cok güzel Rüyada Başsağlığı Dilemek Görmek

 3. sdtkar33 dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 4. AhSen dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Başsağlığı Dilemek Görmek

 5. elif dedi ki:

  Thanks Admin.

 6. avi35 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle