Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada Başörtüsü Görmek:

Rüyada başörtüsü kaderine razı olmayı bilen, elindekilerle yetinen, yumuşak başlı, kendi yağında kavrularak yaşamaya tamah eden kişiye delalet eder. Rüyada başörtüsü görmek evlenmemiş ve bekar kişiler için nikah anlamına gelir. Yeşil renk başörtüsü huzurlu ve mutlu bir aile yaşamına delalet eder, koyu, açık renklerde ve al renkte başörtüsü görmek herkesi şaşırtacak ama mutluluk verecek bir adım atmak, mor renkteki başörtüsü ise toplumda tanınan ve saygınlığı olan birinin izdivaç yapmasına delalet eder. Solgun renkler ise aile ve evlilik hayatında meydana gelecek olan sorunlara ve sıkıntılara yani geçimsizliğe işaret eder. Rüyada başörtüsü görmek aynı zamanda yüksek ahlaklı, güzel ve görgülü bir hanım ile kız evlada işarettir. Rüyada başörtüsü gören kişi bir kız evlat sahibi olacak ve evladının uzun ve güzel bir hayatı olacak demektir. Başörtüsünün uçması demek eşlerin boşanması anlamına gelir. Kadının başörtüsünün uçması kocası tarafından terkedilmesine delalet eder, başörtüsünün geri gelmesi ise kocasıyla arasının düzelmesine işaret eder.

Rüyada Başörtüsü Takmak:

Rüyada başörtüsü taktığını gören kişi halden anlayan, hoşgörülü, anlayışlı ve alçak gönüllü kimsedir ve bu nedenle herkes tarafından da çok sevilir diye tabir edilir.

Rüyada Başörtüsünü Çıkarmak:

Rüyada başörtüsünü çıkaran kişinin, meslek hayatında önemli derecede yükselme olacak ve başarılar birbiri ardına gelecek demektir.

Rüyada Erkeğin Başörtüsü Takması:

Bir erkek eğer rüyasında başörtüsü taktığını görürse bu kendisine yardımcı olacak, hizmetini yapacak bir kadına alamet eder.

Rüyada Başörtüsünü Açmak:

Rüyada bir kadının toplum içinde başını açması herkesin içinde mahcup olacağı bir hata yapacağı anlamına yorulur.

Rüyada Eski Başörtüsü Görmek:

Rüyada eski bir başörtüsü gören kadının evleneceği insanın gariban biri olacağının ve bir miktar da akıldan yoksun olacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Eylul dedi ki:

    Rüyada Başörtüsü Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

  2. AdeM dedi ki:

    Beğendim. Admin

  3. Gülçin dedi ki:

    Allah hepinizden razı olsun .

BİR YORUM YAZ
site ekle