Rüyada Başörtülü Görmek

Rüyada Başörtülü Görmek:

Rüyada başörtülü görmek, rüyayı gören kişinin değer yargılarına bağlı, topluma uyumlu, aykırılıktan ve aşırılıktan hoşlanmayan, makul davranışları olan, saygılı, terbiyeli ve olgun bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin iyilik ve hayır yapmaya düşkün olduğuna, insanları sevindirmeyi, onların dualarını almayı sevdiği kadar hak yolunda savaşmayı da ihmal etmediğine ve bundan haz duyduğuna delalet eder.

Rüyada Başörtülü Olduğunu Görmek:

Rüya sahibinin huzurlu, güzel, sessiz sakin bir hayatı olacağına, ailesinden hayır göreceğine, iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine ve saygı göreceğine alamet edilir.

Rüyada Başörtülü Kadınlar Görmek:

Rüyayı gören kişinin sorunlardan uzak, işinde gücünde olacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına alamet eder ve rüya sahibini koruyup kollayan, onun için dualarını eksik etmeyen kimselerin varlığına işaret edilir.

Rüyada Kendini Başörtülü Görmek:

Rüya sahibinin yaşamıyla ilgili olarak bir takım yeni kararlar alacağına, bu yönde atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, aldığı bu yeni kararlardan hiç pişman olmayacağına, mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına işaret eder.

Rüyada Eşini Başörtülü Görmek:

Rüyayı gören kişinin aile saadeti yaşayacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, tüm hizmetinin kusursuz olarak görüleceğine, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine alamet eder.

Rüyada Sevdiğini Başörtülü Görmek:

Rüya sahibinin sevdiği kişi ile uyum ve bütünlük içinde olacağına, iyi geçineceğine, birbirilerine daha bir sevgi ile bağlanacaklarına ve kenetleneceklerine işaret eder. Rüya sahibinin sevdiği kişi ile arasında çok güzel gelişmeler olacak, mutluluğu artacak, ağız tadı ve keyfi de yerine gelecek demektir. Hayırlara alamet eder ve gönül işlerinde meydana gelecek hayırlara delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. papatya88 dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 2. hearos dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 3. erhan dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 4. cobra dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 5. jale dedi ki:

  Çok çok güzel B

 6. Canan dedi ki:

  sağolun Admin

 7. Adem dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 8. mine_arslan_198 dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 9. umut dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 10. jackpot_time dedi ki:

  Teşekkürler Orhan

 11. Ahmet dedi ki:

  Tsk Orhan

 12. meldak16 dedi ki:

  Teşekkürler Orhan

 13. suna dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

BİR YORUM YAZ
site ekle