Rüyada Başörtü Görmek

Rüyada Başörtü Görmek:

Rüyada başörtü görmek, rüyayı gören kişinin olgun ve ahlaklı tavırları ile herkes tarafından saygınlık gördüğüne, iyi şekilde anıldığına ve iyi bilinir olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin haddini bilen, oturaklı, kibar, nezih ve asil bir kimse olduğuna özellikle dinde ehil kimse haline geleceğine, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine delalet  eder.

Rüyada Başörtü Kaybetmek:

Rüyada başörtü kaybetmek pek de iyi anlamlara gelmez ve şanssızlık olarak işaret edilir. Rüyayı gören kişinin doğru yoldan sapması nedeniyle günahkâr olacağına, itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine tabir edilir.

Rüyada Başörtü Takmak:

Rüyayı gören kişinin kadın olması durumunda kendisini çok sevecek, koruyup kollayacak, kıymetini bilecek, bir dediğini iki etmeyecek ve ona hep sadık kalacak bir eşi olacağı, rüya sahibinin erkek olması durumunda da yaptıkları ile kendisini yüceltecek, onurlandıracak, her zaman sevecek ve ona karşı saygısını hiç yitirmeyecek bir hanımla hayatını birleştireceğine yorulur.

Rüyada Başörtü Hediye Almak:

Rüyayı gören kişinin hayatında kalıcı ve güzel değişiklikler meydana geleceği ile yorumlanır ve rüya sahibinin kendisini çok mutlu edecek, yüzünü güldürecek ve bir ömür elini hiç bırakmayacak, karşı cinsten biri ile karşılaşacağına ve onun sayesinde en temiz, en kutsal ve en güzel duyguları tatma şansına nail olacağına alamet eder.

Rüyada Başörtü Çıkarmak:

Rüyayı gören kişiyi geriye götürecek, başarısızlığa sürükleyecek, zarar etmesinin yanı sıra adının da lekelenmesine neden olacak bazı işler yapacağı, sonradan da durumun ciddiyetinin ve yaptıklarının farkına vararak çok pişman olacağına yorulur.

Rüyada Kendini Kapanmış Görmek:

Rüyayı gören kişinin günahlarının affolması için edeceği duaların kabul olacağına, yaptığı hayırların ve sevapların da amacına ulaşacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. AYDIN dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 2. Mustafa dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 3. jale dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 4. Sevgi dedi ki:

  Rüyada Başörtü Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

BİR YORUM YAZ
site ekle