Rüyada Baskül Görmek

Rüyada Baskül Görmek:

Rüyada baskül görmek, kişilik olarak gelişimini tamamlamamış, arkadaşlar arasında laf taşıyan, çocukça davranışlarda bulunan ve küfürlü konuşup kötü söz söylemeyi seven bir kişiye delalet edilir. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır kovaladığı bir işin gerçekleşmemesine, beklediği bir iş teklifinin gelmemesine ancak daha sonra ortaya çıkan başka fırsatlar sayesinde tüm sorunlardan kurtulup daha güzel ve daha hayırlı işler ile karşılaşmaya delalet edilir.

Rüyada Tartı Görmek:

Rüyada tartı görmek, geçmiş yıllarda yapılmış olan hatalar yüzünden aile hayatında ortaya çıkan sorunların uzun bir süre baş ağrıtacağına delalet edilir.

Rüyada Tartıldığını Görmek:

Rüyada tartıldığını görmek, rüya sahibinin, bir anlık dalgınlık ya da çıkan anlaşmazlıktan ötürü kabul etmediği ya da istemediği bir işin tekrar karşısına çıkmasına ve bu kez daha iyi koşullar ile kabul etmesine işaret edilir.

Rüyada Baskülde Bir Şey Tarttığını Görmek:

Rüyada baskülde bir şey tarttığını görmek, iş hayatındaki bir sorundan ötürü çok yüklü bir ödeme yapılacağına ancak hemen ardından daha yüklü bir ödeme alınacağına ifade  edilir.

Rüyada Baskül ile Tartılmak:

Rüyada baskül ile tartılmak, rüyayı gören kişinin, aşk hayatında çok büyük bir tutku duyacağı ve çok farklı duygular yaşayacağı bir kişi ile tanışıp çok güzel ve samimi duygular yaşamasına delalet  edilir.

Rüyada Baskül ile Tartılan Birilerini Görmek:

Rüyada baskül ile tartılan birilerini görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta çok kişi tarafından örnek alınan, çok sevilen ve sayılan biri olunduğuna alamet edilir.

Rüyada Baskül Satmak:

Rüyada baskül satmak, rüyayı gören kişinin, geçmişte yaşadığı üzücü olaylar ve insanlara karşı yaptığı hatalardan ötürü çok büyük pişmanlık duyduğuna ve bu yüzden uzun yıllar boyunca kendisini affetmediğine işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. adıle dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 2. emre dedi ki:

  Thanks Admin.

 3. hocetin dedi ki:

  sağolun Admin

 4. Zeren dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle