Rüyada Baskın Görmek

Rüyada Baskın Görmek:

Rüyada baskın görmek, kişinin becerilerini ortaya koyarak gerçekleştireceği bir işte çok iyi bir noktaya geleceğine, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Rüyada Baskın Yemek Görmek:

Hayırlı bir şekilde başlayıp devam eden bir işin yakın zaman içinde sıkıntıya düşüleceğine, kem gözlere gelineceğine, kazanılan başarılar, elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine, işlere nazar değeceğine ve karşılaşılan sıkıntılı ve sorunlu durumlardan ötürü hayatın daha da kötüye gideceğine delalet edilir.

Rüyada Baskın Yapmak Görmek:

Sevilen bir kişinin ihanet etmesi yüzünden çok büyük bir üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına delalet eder. Ayrıca, iş hayatındaki iniş çıkışlar yüzünden bir hastalığa yakalanılacağına alamet eder.

Rüyada Silahlı Baskın Görmek:

Eşler arasında yaşanan bir tartışmadan ötürü ayrılık çanlarının çalacağına, parasal sorunlar yüzünden hayallerin kısa süre için askıya alınacağına, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına ve iş performansının günden güne düşeceğine ifade eder.

Rüyada Sel Baskınından Kurtulmak Görmek:

Parasal olarak ferahlığa çıkılması sayesinde uzun zamandan beri hayali kurulan şeylere kavuşulacağına, ters giden durumların düzeltileceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına ve yeni bir iş hayatının başlayacağına yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. esra18 dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Baskın Görmek

 2. asuman dedi ki:

  Süper bi bölüm B kategorisine dahada genişletin Admin

 3. ypekez dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 4. refaba_2014 dedi ki:

  cok güzel Rüyada Baskın Görmek

 5. hilal dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Baskın Görmek

 6. kardelen dedi ki:

  Emeğinize sağlık Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle