Rüyada Basketbol Topu Görmek

Rüyada Basketbol Topu Görmek:

Rüyada basketbol topu görmek, kişinin bir türlü düşüncelerini toplayamadığına, karşısına çıkan her fırsata düşünmeden atladığına ve kendisine uygun olmayan işlerde çalışması yüzünden yeteneklerini ortaya çıkarmakta zorluk çektiğine yorumlanır. İyi huyuyla takdir toplayan kişinin saflığı neticesinde herkesin söylediğine inanmasının başına zaman zaman iş açtığını da bildirir. Genel olarak neşe içinde geçirilecek günleri, havai ruh halini, maceraya olan düşkünlüğü işaret eden rüya yeni insanlarla tanışmak anlamına yorulur. Özellikle farklı kültürlerden kimselerle kurulacak arkadaşlıkların rüya sahibinin geleceğinde çok önemli role sahip olacağını, çok uluslu bir firmada işe başlanacağını ifade eder. Güzel konuşma ve hitabet konusunda saygın bir pozisyona gelineceğini, yeni bir göreve atanmakla beraber maaş artışı da alınacağını işaret eder.

Rüyada Basketbol Topuyla Oynamak:

Uzun çabalar sonucunda nihayet kişinin kendisini gösterme fırsatı yakalayacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, kargaşadan ve kavgadan uzak yaşayacağına yorumlanır. Farklı bir yoruma göre yaşanacak tatsız bir ağız münakaşasının da delaletçisidir. Sevilen birinin gerçek yüzünü görmek, arkasından konuşan birine haddini bildirmek manasına da gelir.

Rüyada Basketbol Topu Bulmak:

Başkasının kısmetini almak, tanıdık birinin işine mani olmak, kendi çıkarları için arkadaşlarını yarı yolda bırakmak anlamına gelir ve kişinin kendisine, hareketlerine dikkat etmesi, daha doğru şekilde yaşaması gerektiğini de yorulur. Aşırı hırslı davranmak suretiyle kişinin kendisine zarar verecek davranışlarda bulunacağına ve akıl karışıklığı yaşayacağına da yorumlanır. Genç kişilerin gelecek konusunda kendilerine yön vermekte zorlandıkları için ailelerinden destek almalarını da öğütler.

Rüyada Basketbol Topu Görmenin Psikolojik Yorumu:

Çok sık fikir değiştirmek ve alınan kararlarda dirayet gösterememek manasındadır. Birden fazla işle uğraşmanın kişide yarattığı konsantrasyon bozukluğuna, maymun iştahlı biri olunduğuna ve geleceğe dair herhangi bir yön çizilemediğine de tabir edilir. Ne istediğinden emin olmamak ve kararsızlık yaşamak yüzünden yaşanan stresi de tabir eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. baby2674 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 2. Zeliha dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 3. ŞERİFE dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 4. ahmet_er_19 dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 5. kartal_magduru_985 dedi ki:

  sağolun Admin

 6. okan dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 7. ayse dedi ki:

  Beğendim. Admin

 8. leyla dedi ki:

  Ben bu B yazısını begenırım

 9. Ayşe dedi ki:

  sağolun Admin

 10. Bilemezdimki dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 11. heyyy dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Basketbol Topu Görmek

 12. Ayşe dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 13. fIash dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 14. burhan dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 15. yagmur dedi ki:

  Harika bir yazı Orhan

 16. emre dedi ki:

  Beğendim. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle