Rüyada Basketbol Oynamak Görmek

Rüyada Basketbol Oynamak Görmek:

Rüyada basketbol oynamak, eğer topları potaya atabiliyorsanız başarı ve mertebenin yükselmesidir. Basketbol oynarken potaya yükselen kişi gerçek hayatında da büyük bir başarı yakalayarak gittikçe yükselir ve insanların takdirini kazanır demektir. Rüyasında kalabalık bir grupla basketbol oynadığını gören gerçek hayatta da iyi insanların olduğu bir mecliste bulunur. Bu rüya arkadaş edinmeye, insanlarla iyi geçinmeye, arkadaşlarla hoşça vakte yorulur.

Rüyada Basketbol Oynarken Düştüğünü Görmek:

Rüyasında basketbol oynarken düştüğünü gören kişi, iş hayatında başarı ile ilerlerken bazı zorluklarla karşılaşır. Bu rüya çekilecek sıkıntıyla birlikte bu sıkıntılardan kısa sürede kurtularak feraha erme olarak işaret edilir.

Rüyada Basketbol Sahasını Görmek:

Bu rüya kişinin önüne çıkacak yeni iş teklifleridir. Başarıları ile herkesin takdirini toplayan ve önüne yeni fırsatlar sunulan çalışkan bir adam işaret eder. Bu rüyayı gören kişi yeni atılımlarda bulunur ve kısa sürede parlayarak her anlamda mutluluğa kavuşur demektir.

Rüyada Basketbol Topu Görmek:

Rüyasında elinde basketbol topu tutan kişi, dünyada mal ve servete kavuşur. Bu rüya zorluklarla elde edilecek yüklü bir ganimet ve paradır. Eğer basketbol topu elinden düşerse elden çıkacak bir miktar paradır. Basketbol topu aynı zamanda dedikoducu bir kadın olarak da tabir edilir.

Rüyada Basketbol Oynarken Güldüğünü Görmek:

Rüyada basketbol oynarken sevinen veya gülen kişi, gerçek hayatta çok seveceği ve zevkle çalışacağı bir iş bulur. Bu rüya başarıları sonucunda işinde yükselmeye, çalışma hayatında mutluluğa ve sevince de tabir edilir.

Rüyada Oyun Oynamak Görmek:

Rüyasında herhangi bir oyun oynamak yaşama sevincine, gerçek hayatta bir grubun üyesi olmaya, edilecek sözlere ve sohbetlere, vakit geçirmeye ve iş sahibi olmaya yorulur. Yine bu rüya boş işlerle uğraşarak, kendine faydası olmayan çalışmalarda bulunmak, vaktini kötü değerlendirmek anlamıyla açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Cemal dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 2. Anonim dedi ki:

  iyi sallamışsınız bravo

 3. Ferhat dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 4. ERDEM dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 5. kbalci51 dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

BİR YORUM YAZ
site ekle