Rüyada Başkasıyla Evlenmek Görmek

Rüyada Başkasıyla Evlenmek Görmek:

Rüyada başkası ile evlenmek, evlendiğini gördüğü kişi ve ailesi ile yakın ilişkiler kuracağınıza veya onlardan bir iyilik göreceğinize delalettir. Bu rüya genellikle ailevi ilişkilere yorumlanır. Evlendiğiniz kişi yakından tanıdığınız birisi ise, birlikte yolculuğa çıkacağınıza veya o kimsenin size yol göstermesi sonucunda aile halkı olarak büyük bir ferahlığa ve rahatlığa kavuşacağınıza alamettir.

Rüyada Başkasının Karısı İle Evlenmek Görmek:

Rüyada tanıdığınız birisinin karısı ile evlenmeniz, o kimseye yapacağınız bir kötülüğünü habercisidir. Bu rüyayı gören kişi, o adama özellikle maddi anlamda bir zarar verir. Bazen de bu rüya büyük bir günaha bazen zinaya, istekleri ve nefsi peşinde koşan bir adama, dünyevi zevklere de işaret edilir.

Rüyada Başkasının Kocası İle Evlenmek Görmek:

Rüyasında başkasının kocası ile evlenen o adamın karısı ile dost olur veya onunla beraber bazı etkinliklere katılır. Bazen de bu rüya iki aile arasında çıkacak olan anlaşmazlıklara ve bunun sonucunda küsmelere; bazen de sıkıntı ve üzüntülere delalet eder.

Rüyada Başkası İle Nişanlanmak Görmek:

Rüyasında evli olduğu halde tanımadığı bir adamla nişanlanan kişi, eşine bir konuda yalan söyler. Bu rüya atacağınıza yanlış adımlara, yapacağınıza bazı hatalara, aile huzurunun bozulmasına, eşi ile kavga etmeye bazen de onu aldatmaya delalet eder. Nişanlanmak genellikle verilen sözlere, size emanet edilecek olan sırlara, bazı kimselerle ortak işler yapmaya, iş hayatında başarı ve kazanca delalettir.

Rüyada Başkasının Evlendiğini Görmek:

Rüyada tanıdığı bir kimsenin evlendiğini görmek, o kişinin elde edeceği başarılara ve maddi manevi birçok alanda mutlu ve huzurlu olmaya işarettir. Bu rüya, genellikle evlenen kişi üzerinden yorumlanır. Kimse evlenmişse onun kısmetinin çıkmasına, kendisine ulaşacak nimetlere, dünya yaşamının zevklerine ve huzurlu bir hayat sürmeye delalettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. hamit dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 2. yagmur dedi ki:

  Rüyada Başkasıyla Evlenmek Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 3. mediha dedi ki:

  Tsk Admin

 4. alev dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle