Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek:

Rüyada başkasının namaz kıldığını görmek, eğer o kimse tanınan birisi ise manevi anlamda oldukça iyi ve derecesi yüksek biri olmasına; arzu ve dileklerinin gerçekleşmesine işarettir. Eğer namaz kılan tanınmıyorsa, o zaman bu rüya gören kişiye yapılan bir uyarıdır. İbadetlerinde olan eksiklikleri ve dini anlamda daha fazla gayret göstermesi gerektiğini hatırlatan, aynı zamanda yaptığı bazı günahlara tövbe etmesi gerektiğini gösteren bir rüya demektir.

Rüyada Başkasının Dua Ettiğini Görmek:

Rüyada dua eden kimse, eğer dünyevi istekleri varsa onlara ulaşır veya çektiği sıkıntılardan kurtularak ferahlar. Eğer dünyevi olana dua edildiğini gördüyseniz, bu rüya dünya zevklerini elde edeceğinize fakat ahiret için hiçbir şey yapmayacağınıza delalettir. Dua eden kimse ahiret için ediyorsa hem dünyası hem de öldükten sonraki yaşamı güzelleşir ve mutluluğa erer demektir.

Rüyada Başkasının İbadet Etmesi:

İbadet etme ile ilgili rüyalar oldukça hayırlıdır. Özellikle Allah’a yakarmak, zikretmek ve namaz, oruç gibi ibadetlerden birisini yapmak çok güzel sayılır. Bu rüya kim o ibadeti ediyorsa onun dünya ve ahirette kendisine verilecek nimetlere ve sahip olacağı güzelliklere işarettir. Rüyada Allah dışında başka bir şeye ibadet etmekte hayır yoktur. Bu, sapıklığa düşmeye, yoldan çıkmaya delalet edilir.

Rüyada Namazı Bozduğunu Görmek:

Rüyada namaz bozmak dünya hayatında günah işlemenin habercisidir. Bu rüyayı gören kişi bazı hatalar yapar veya ibadetlerinde eksiklikler vardır. Namaz bozmak bazı durumlarda da istediğini şeylerin gerçekleşmemesine veya sizin için hayırlı olmamasına alamettir.

Rüyada Namaza Durduğunuzu Görmek:

Rüyada namaza duran kimse doğru yola erişir. Bu rüya dünya hayatında günahlardan sakınana ve daima manevi anlamda kendisini geliştirip derecesini yükselten bir adama işaret eder. Namaza durmak bazen de çok başarılı olacağınız bir işinizin olmasına veya maddi anlamda ferahlamaya alamettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. nikol dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 2. sdtkar33 dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 3. xado dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 4. Kader dedi ki:

  cok güzel Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

 5. bedriye dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek yazıları çok güzel..

 6. memet dedi ki:

  O kadar güzel ki. Orhan

 7. asuman dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

 8. adıle dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

 9. Neslihan dedi ki:

  Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek yazısı güzel tşkler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle