Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Görmek:

Rüyada başkasının hamile olduğunu görmek, o kişinin bazı stresli ortamlarda bulunmasına ve sıkıntıya girmesine delalettir. Bu rüya, hamile olan kişi tanınıyorsa onun bazı dertlerinin olduğunu gösterir. Eğer o kimse tanınmıyorsa, rüya sahibinin yakında ihtiyacı olan bir insan ayardım etmesine veya sıkıntıda olan bir kimse ile sohbet edip onu teselli etmesine işaret edilir.

Rüyada Başkasının Doğum Yaptığını Görmek:

Rüyada bir başkasının doğum yapması, o kişi biliniyorsa yakında tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulmasına delalet edilir. Doğum rüyaları genellikle hayra yorulmaktadır. Bu rüyalar yakında alınacak müjdeli bir habere, güzel işlerle meşgul olmaya, dünyevi faydalara, kişiye ulaşacak hayır hallerine, kısmetin artmasına, bereket ve bolluğa alamet edilir.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmek:

Rüyada kızını hamile olarak gören kişi, onun mürüvvetini görür ve yakında kızına iyi bir kısmet çıkar. Eğer kızı bekar ise yakında evlenmesine ve yuva kurmasına; eğer evli ise çocuk sahibi olmasına işarettir. Bazen de bu rüya kızınızın alacağı müjdeli bir havadise de işaret eder.

Rüyada Kardeşini Hamile Olarak Görmek:

Rüyada kardeşini hamile görmek, yakında sizin için oldukça güzel ve beklenmedik sürprizlerin olmasına, elinize geçecek menfaate, sıkıntıdan kurtulmaya, ferahlamaya ve üzüntülerin yerini mutluluğa bırakmasına delalet eder. Bazen de bu rüya eğer kardeşiniz bekar ise yakında çok hayırlı bir kısmetle karşılaşmasına, evlenmesine ve tam da istediği gibi bir rüya kurmasına alamet eder.

Rüyada Annesinin Hamile Olduğunu Görmek:

Rüyada annesini hamile gören kişi ondan bir fayda görür ve gören kişiye ailesinden büyük bir miras kalır. Bu rüya kişinin dünya zenginliğine kavuşmasına, elde edeceği faydalara, sıkıntılardan kurtulmasına, her anlamda mutlu ve mesut geçecek bir ömre, bazen de iş hayatında parlak bir geleceğin onu beklemesine alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. halil dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 2. fIash dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 3. mehmet dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 4. black dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelOrhan

 5. Şebnem dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle