Rüyada Başkasının Evlendiğini Görmek

Rüyada Başkasının Evlendiğini Görmek:

Rüyada başkasının evlendiğini görmek, yakında alınacak müjdeli bir haber demektir. Bu rüya sıkıntıda olan veya yardıma ihtiyacı bulunan kişiler için ulaşacak yardıma ve kudretli bir adamın himayesine girerek her türlü zorluktan kurtulmaya delalettir. Bu rüya bazen de doğacak çocuklara işarettir. Rüyada birisinin evlendiğini gören güzel ve hayırlı bir çocuk sahibi olur. Eğer rüyada evlenen kimseleri tanıyorsanız onlardan size gelecek hayır ve yardımdır. Eğer tanımıyorsanız bu rüya dürüst ve ahlaklı bir adama delalet edilir.

Rüyada Annesinin Evlendiğini Görmek:

Rüyada annesinin evlendiğini gören kişi malını ve mülkünü kaybederek elindeki parayı harcar. Bazı yorumculara göre ise bu rüya yakın bir akrabadan mirasa konmak olarak ifade edilir.

Rüyada Kendisinin Evlendiğini Görmek:

Evlilik rüyaları genellikle hayırlıdır. Rüyada kendisinin evlendiğini gören kişi huzura erer ve manevi anlamda güzel bir dereceye gelir. Bazen de bu rüya borcundan kurtulmaya, hapiste olanlar için özgürlüğe, bekar olanların evlenmesine ve nikaha, evli kimseler içinse çocuğa işarettir. Rüyada evlenen kişi her anlamda mutlu olacağı parlak bir yıl geçirir. İsteklerine ulaşır ve iş hayatında çeşitli başarılar kazanmaya işaret eder.

Rüyada Hamile Kadının Evlendiğini Görmesi:

Rüyasında hamile bir bayan evlendiğini görürse bu onun kız çocuğu dünyaya getireceğine delalettir. Rüyada evlenen gebe kadın, yakın zamanda hayırlı ve ileride fayda göreceği bir çocuğa kavuşur. Bazen de bu rüya kadının içinde bulunduğu tüm sıkıntılardan, ağrılardan kurtulacağına; hamileliğinin oldukça güzel ve rahat geçeceğine alamettir.

Evli Olan Kişinin Rüyada Evlendiğini Görmesi:

Gerçek hayatta evli olan bir kimse rüyada evlenirse bu rüya hayırlı bir evlada veya çocuğunun evlenmesine işarettir. Evli kimselerin gördüğü böyle bir rüya aynı zamanda beklediği haberi almaya, sıkıntılardan kurtulmaya, borçların ödenmesine, eşi ile arasının düzelmesine, güzel ve mutlu bir yuvaya da işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. v.goktepe dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 2. sevdam dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 3. seyfullah dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 4. Şebnem dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 5. Dilek dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 6. ERDEM dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 7. richh dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Başkasının Evlendiğini Görmek yazılarınız güzel

 8. zebani dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 9. adıle dedi ki:

  sağolun Admin

 10. asuman dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 11. Ayla dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ
site ekle