Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek

Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek:

Rüyada başkasının ağladığını görmek, eğer o kişiyi rüya sahibi tanıyorsa, o kişinin mutlu olacağına ve ondan güzel haberler alınacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi o kişiyi tanımıyorsa, devletin güzel işleyişi ile gururlanılacağı anlamına gelir. Bütün ülkenin birlik olacağı birlikte sevinç gösterisi yapılacağı bir durumla karşılaşılacaktır. Rüya sahibi de devletinin güzel günlerine şahit olacaktır.

Rüyada Ağlamak Görmek:

Rüyada ağlamak, gerçek hayatta yaşanılacak zor günlerin ardından gelecek güzel günlerin habercisi demektir. Rüya sahibi bir süre sıkıntılarla uğraşacak ancak bunların üstesinden gelerek sonunda mutlu olacaktır. Bu mutluluk rüya sahibine bir ödül gibi olacaktır. İnsanlar kendisine güvenip hep destek olacaktır. Onların desteği ile ayağa kalkması kolay olacak demektir.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek:

Rüyada arkadaşının ağladığını gören kimse, arkadaşının dertlerine ortak olur demektir. Birbirlerine karşı sırlarını paylaşırlar. Rüya sahibinin o kişiye olduğu destek ile o kişi zor günlerinden çıkıp sevinç yaşayabileceği günlere başlayacaktır. Bunda rüya sahibinin de büyük payı olacaktır ve o kişi rüya sahibine ömür boyu minnet duyacak demektir.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek:

Rüyada ağlayan kadın görmek, kötü huylu eşe, ebedi düşmanlara ve dost görünümlü düşmanlara işaret eder. Rüya sahibinin hayatında bir çok şey ters gidecektir. Özellikle çevresindeki insanların rüya sahibinin işlerini bozmak için çabalaması rüya sahibi için zor günlerin habercisidir. Bu kişilerden oldukça zarar görülecek ve rüya sahibinin canını çok acıtacaklardır.

Rüyada Eşini Ağlarken Görmek:

Rüyada eşini ağlarken gören kimse, rüyada görülenin aksine onu çok mutlu edecek demektir. Arada tartışma da çıksa bu, rüya sahibi ile eşinin ilişkisini daha da güçlendirecek demektir. Yakın zamanda bir çocuk sahibi olunabilir, bunun için girişimlerde bulunulacaktır. Rüya sahibinin eşinin ruhsal dengesi bozulabilir, bu nedenle çocuklarına ve ailesine bakmakla yükümlendirilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. mopus43 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 2. isme gerek yok dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 3. tumer dedi ki:

  Beğendim. Admin

 4. Sema dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 5. harun dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek

 6. Zeliha dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek yazıları çok güzel..

BİR YORUM YAZ
site ekle