Rüyada Başkan Görmek

Rüyada Başkan Görmek:

Rüyada başkan görmek, gereğinden fazla hırslı olan bu nedenle de farkında olmadan kendisine zarar veren bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kimse, gözünü bürümüş para, zafer ve makam hırsı nedeni ile durup dinlenmeksizin çalışan, gecesi gündüzüne karışmış, sürekli uykusuz, yorgun ve halsiz kimsedir. Maddi varlık elde etmeye çalışırken sağlığından olacağının farkında değildir.

Rüyada Başkan Olmak Görmek:

Rüyada başkan olmakla başkan görmek benzer şekillerde tabir edilir ve rüya sahibinin dünya malından yana gözünün bir türlü doymak bilmediğine, sahip oldukça çok daha fazlasını istediğine, maddi varlığını çoğaltmak için yaşayamadığı günlerine ve hayatı kaçırdığına ifade edilir.

Rüyada Başkanla Konuşmak Görmek:

Rüyasında kendini bir başkanla konuşurken gören kişinin hayatı karışacak, tüm keyfi, neşesi ve ağız tadı kaçacak demektir. Kişi, bir süre kendi kabuğuna çekilip, kendi dünyasına hapsolacak, kimselerle görüşmek ve konuşmak istemeyecektir diye yorumlanır. Aksiliklerin ve tersliklerin yaşanacağı anlamına yorulur.

Rüyada Başbakan Görmek:

Rüyada başbakan görmek, rüya sahibinin etrafının kalabalık olduğuna, bu kalabalığın arasında düşmanlar olmadığına delalet eder. Rüyayı gören kişi, çevresindekilerden yana hayır görecek demektir.

Rüyada Başbakan Olmak Görmek:

Rüyada başbakan olmak, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, kazancında artış olacağına, darlıkta olan elinin de bolluğa kavuşacağına delalet eder. Rahatlık, kolaylık ve mutluluk anlamına yorulur.

Rüyada Başbakanla Konuşmak Görmek:

Rüyasında başbakanla konuştuğunu gören kişi kısa süreli bir buhran yaşayacaktır diye ifade edilir. Kişi, hastalanmak ya da mali krize düşmek suretiyle sıkıntılı günler yaşayacak, ailesinin desteği sayesinde toparlanıp ayağa kalkacaktır.

Rüyada Başbakanın Elini Öpmek Görmek:

Rüyada başbakanın elini öpmek, düşmanlıkların ve husumetin bitmesine, sorunların ve anlaşmazlıkların çözülmesine, barış ilan edilmesine işaret eder. Rüya sahibi içindeki kinden ve nefretten arınacak huzura kavuşacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. yaren dedi ki:

  Beğendim. Admin

 2. halil dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 3. kizil dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 4. Münevver dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 5. astalavista dedi ki:

  Tsk Admin

 6. muhittin_1967_dajsv dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 7. ercandream16 dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle