Rüyada Başhekim Görmek

Rüyada Başhekim Görmek:

Rüyada başhekim görmek, rüyayı gören kişinin dertlerinin dermanını bulacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, yüzündeki ifadeyi de çok daha genç ve mutlu kılacağına işaret edilir. Rüya sahibi kafasını kurcalayan vesveselerden, içini daraltan korkularından ve kendisini huzursuz eden kötü duygu ve düşüncelerinden kurtulacaktır.

Rüyada Başhekim Olmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin hedefleri ve amaçları doğrultusunda ilerleyeceğine, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına alamet eder. Rüya sahibi düze çıktığı oranda çevresindekileri de beraberinde kucaklayacak ve sırtlayacaktır.

Rüyada Başhekim Yardımcısı Görmek:

Rüyayı gören kişiye el uzatacak, borçlarını yüklenecek, ona iş verecek, ekmeğini bölüşecek, içine düştüğü maddi ve manevi sıkıntıdan kurtulmasına vesile olacak iyi kalpli ve cömert bir kimse ile karşılaşacağına tabir edilir ve bu kişinin varlığı rüya sahibi için Allah’ın bir lütfu olarak ifade edilir.

Rüyada Başhekimle Konuşmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin içinde olan çaresizlik ve yalnızlık duygusundan kurtulmanın yollarını aradığına ve kendisini huzura, iyiliğe ve güzelliğe götüreceğine inandığı kapıları yılmadan, usanmadan ve bıkmadan zorladığına ve çarelere kavuşana kadar zorlamaya da devam edeceğine işaret edilir.

Rüyada Doktor Görmek:

Rüyayı gören kişinin ilim, irfan sahibi olmanın öneminin bilincinde olduğuna, alim ve bilge kimse olmak için okumak ve tahsilli olmak istediğine işaret eder. Rüya sahibinin tüm iyiliğin de, güzelliğin de, şifanın da Allah’tan sonra sadece bilimden geldiğine inandığı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hekim Görmek:

Rüyada hekim görmek de doktor görmekle benzer şekilde ifade edilir. Rüya sahibinin aydınlanmak için çabaladığına ve öğrenmek için hep okuduğuna işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Zeren dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 2. love dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 3. heyyy dedi ki:

  Ben bu Rüya Tabirleri yazısını begenırım

 4. ahmet_er_19 dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 5. SELAHATTİN dedi ki:

  cok güzel bir site B kategorisi hemde

 6. Ezgi dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 7. Beyaz dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 8. aşk dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 9. pandora dedi ki:

  Rüyada Başhekim Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 10. cemal dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle