Rüyada Başbakanla Konuşmak Görmek

Rüyada Başbakanla Konuşmak Görmek:

Rüyada başbakanla konuşmak, çok büyük hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin çok yüksek mertebedeki bir devlet büyüğünden yardım göreceğine de ifade olur. Resmi makamlarla olan işleri ve ilişkileri de simgeleyen rüya aynı zamanda şansın ve bahtın açılacağına, kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına yorulur. Rüyada başbakanla konuşan kişinin gelirinde artış olacağı gibi, evindeki bereket de artar. İlin irfan sahibi ve sorumluluk duygusu gelişmiş, hayırlı evlatlara sahip olunacağının da müjdecisi demektir. Pek çok hayırlara vesile olan rüya, aynı zamanda kişinin hayatı boyunca iktidarı yüksek ve itibarlı bir pozisyonda olacağının da belirtisi demektir.

Rüyada Başbakan Görmek:

Rüyasında başbakan gören kişi devlet ile ilgili bir konuda başarı elde eder, emellerine ulaşır ve güçlü bağlantılara sahip olur demektir. Başbakan gören kişinin çevresi de iyi mevkilere gelmiş hayırlı ve lider vasıflı kişilerden oluşur. Rüyasında başbakan gören kişi sınavlardan müspet sonuç alırken aynı zamanda geliri de artar ve zengin bir yaşam sürer. İmrenilecek bir hayata ve kıskanılacak bir aile saadetine işaret eder.

Rüyada Başbakanlık Makamına Gitmek Görmek:

Kişinin gerçekleşmesini istediği çok büyük bir arzusunun yakın zaman içinde pürüzsüz bir şekilde gerçek olacağına ve çok büyük bir mutluluğa yaklaştığına delalet olunur. Başbakanlık makamına giden kişi aynı zamanda kendisine fikir danışılan, toplum açısından liderlik vasıfları gelişmiş, sorumluluk sahibi biridir.

Rüyasında Başbakanın Kendisine Danıştığını Görmek:

Ailede büyük kararlar verileceğinin ve bu konuda rüya sahibinin sözlerine uyulacağının delaletidir. Genellikle mal ya da miras gibi hukuki mevzularda bir toplantıya işaret eden rüya, kişinin genel anlamda önderlik yaptığı kimseler olduğuna ve her konuda fikri alınan ilim irfan sahibi bir karaktere sahip olduğuna da yorumlanır. Hayırlı işlere vesile olan rüyayı gören kişinin bekar kızı varsa istemeye gelenler olurken, bekar erkek evladı olanlar da kız istemeye giderler diye tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Guest dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 2. kantan_ali_961 dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 3. hamit dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 4. ahlaksiz dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 5. glkoguz dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 6. Smail dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 7. osman dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 8. brhn67 dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 9. göbekli adam dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle