Rüyada Başbakanın Elini Öpmek Görmek

Rüyada Başbakanın Elini Öpmek Görmek:

Rüyada başbakanın elini öpmek, çok hayırlı bir rüya demektir. Kişinin devlet büyüklerinden birini rüyasında görmesi genellikle olumlu gelişmelere ve kişi için büyük bir şans elde etmeye yorumlanır. Özellikle iş konusunda girişimlerde bulunan ve devlet kurumlarında çalışmak için müracaatı olan kişiler bu şekilde rüya görürlerse, başvuruları olumlu sonuçlanır, sınavlardan yüksek puan alırlar. Başbakanın elini öpmek, resmi makamlardaki bir işin hallolmasına, kişinin çalıştığı kurumda veya iş yerinde çok önemli bir mevkide geleceğine ve emri altında çok sayıda insan çalışacağına da delalet edilir. Bekar bayanlar için yüksek mevkili, saygınlığı ve itibarı olan bir eşe yorumlanır. Genç biri bu rüyayı görürse geleceği pek çok parlak başarı ile dolar ve istediği her dileği gerçek olur.

Rüyada Başbakanla Konuşmak Görmek:

Başbakanla konuştuğunu gören kişiler rüyada konuşulanları hatırlıyorlarsa yorumu da ona göre olmalıdır. Söylenilenler hatırlanmıyor ise, genel olarak bu rüyanın kişiye verilecek bir onurun, önemli bir müjdenin ve hayatının değişmesine neden olacak büyük bir fırsatın habercisi olduğu söylenebilir. Başbakanla konuşan kişiler sınavlarda yüksek notlar alarak parlak bir eğitim hayatına, sonrasında da iyi bir işe kavuşur demektir. Ticaret yapanlar zenginleşir ve resmi işleri çok kısa sürede hallolur. Kişinin yolunun ve bahtının açık olacağına işaret eden güzel bir rüya demektir.

Rüyada Başbakan Görmek:

Özellikle iş yaşamında sıkıntılar yaşayanlar için müjdeli bir rüyadır ve işlerin kısa süre içinde umulandan da daha iyi sonuçlanacağını, kazancın artması ile birlikte güzel günler görüleceğini delalet eder. Umutsuzluğa kapılan kişiler için yeni bir şansın ve fırsatın da alametidir.

Rüyada Başbakanın Elini Öptüğünü Görmenin Psikolojik Yorumu:

Genellikle kendisini çok fazla önemseyen ve başkalarından üstün olduğunu düşünen, toplum içinde ayrıksı bir duruşa ve tavra sahip kişilerin ruh hallerine işaret eden rüya, öte yandan kendisini üstün görmeye meyilli, egoları çok yüksek kişileri de işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. yasemin dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 2. necla dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. Zeren dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 4. necla dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 5. hilal dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 6. yakamoz dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 7. yusuf_balel dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 8. göbekli adam dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 9. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 10. pisluq dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Başbakanın Elini Öpmek Görmek yazılarınız güzel

 11. elif dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ
site ekle