Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada Başbakan Görmek:

Rüyada başbakan görmek, huzur, rızık, kazanç, bolluk, bereket ve saygınlık anlamına gelirken aynı zamanda da zorluk, üzüntü, keder, yokluk, şansızlık olarak da ifade edilir. Rüyasında başbakanla karşılıklı olarak görüşme yaptığını gören kişinin itibarı, saygınlığı ve makamı artar demektir. Bir kişi rüyasında başbakanın kendisinden akıl aldığını görürse bu o ülkenin başbakanı olan kişinin toplumundaki her bireyin fikrine ve talebine değer verdiği anlamına yorulur. Rüyada başbakanı hanesinde konuk eden kişi için resmi makamlardan gelecek bir destek vardır. Bu aynı zamanda başbakana da yorumlanır, başbakanın halkının desteğine ihtiyaç duyduğuna işaret eder. Devlet kapısında işi olan bir kişi rüyasında başbakanı görürse eğer bu o işinin olumlu olarak neticeleneceğine delalet eder.

Rüyada Başbakan:

Rüyada başbakan görmek genel anlamda güzel olmakla birlikte, rüyanın yorumu başbakanın tavır, eda ve haliyeti ruhiyesine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Başbakanın kibirli, alçak gönüllü, agresif, pozitif ya da endişeli olması gibi değişen ruh haline bağlı olarak rüyanın yorumu değişebilir. Eğer başkan hoşgörülü bir tavır sergiliyorsa bu hayırlı olacak olaylara, agresif ve hırçınsa zorluklara işaret eder. Rüyada başbakan görmek aynı zamanda kişinin resmi bir işinin hallolması anlamına yorulur.

Rüyada Başbakanla Görüşmek:

İşinde rütbe sahibi olan bir kişi eğer rüyasında başbakanla karşılıklı görüşme yaptığını ya da kendisinin onunla bir konu üzerinde fikir alışverişi yaptığını görürse işinde en üst terfiyi alacağı anlamına yorulur. Rüyada başbakanla görüşen kimse eğer mahkumsa yakında hapisten çıkacağına, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine alamet edilir,

Rüyada Başbakanın Elini Sıkmak:

Rüyada başbakan tarafından görüşme için kabul edilmek ve el sıkışmak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına delalet eder. Bu kişi toplumda sözü geçen, güçlü ve itibar sahibi biri olacak demektir. Rüyada başbakanın görüşmeye ya da bir yere geldiğini görmek ise devletin bir görevini ifşa edeceğine işaret eder.

Rüyada Başbakanı Sert Ve Asık Yüzlü Görmek:

Rüyasında başbakanı asık suratlı ve sinirli gören kimse girmek istediği işe ulaşamaz veya işinde beklediği terfiyi alamaz. Bazı tabircilere göre bu rüya kişinin iş hayatında ortaya çıkacak huzursuzluklar ve sıkıntılardır. Bu rüyayı gören kimse bazı maddi sorunlarla yüzleşmek zorunda kalır ve bunun sonucunda da bazı üzücü olaylar yaşar. Rüyada başbakanı kendine kızarken görmek insanların tahkirini kazanacak eylemlerde bulunmaya, bazı davranış bozukluklarına, kendisine zararı dokunacak kişilerle birlikte olmaya veya zamanını boşa harcamaya alamet edilir.

Rüyada Başbakan İle Oturup Sohbet Etmek:

Rüyasında başbakanla oturup sohbet eden kimse iyi bir devlet işine girer veya işinde yükselerek çok başarılı olur. Bu rüya bazen de kazançlı işler yapmaya, sıkıntılardan sonra ferahlığa erişmeye, her anlamda oldukça bereketli, bolluk ve güzellik içerisinde geçecek bir ömre, öğrenciler için sınavlarını vermesine, okulu geçmesine, öğrenim hayatlarında başarılı olmaya, işinde oldukça güzel girişimlerde bulunmaya, çok yüksek bir mevkiye gelmeye veya makam sahibi olmaya alamet edilir.

Rüyada Başbakanın Korumalarını Görmek:

Bu rüya kişinin korktuğundan emin olması demektir. Rüya sahibinin eğer bir korkusu varsa veya tehlike içindeyse kısa zamanda bu sıkıntılarından kurtularak, rahata kavuşur. Bu rüya bazen de kişinin atlatacağı tehlikelerdir. Bazı tabircilere göre ise korumalar, özellikle maddi sıkıntı çekenler için güvenebileceği, yardım alabileceği ve güçlü, kuvvetli, varlıklı bir adama delalet eder. Koruma kişiye kötülük yapmak isteyenlere karşı muzaffer olmaya, onların tüm planlarını bozmaya ve onlardan gelecek tüm sıkıntılardan kurtulmaya delalet edilir.

Rüyada Kendisini Başbakan Olmuş Görmek:

Rüyasında kendisinin başbakan olduğunu gören kimse çok büyük bir mevkiye, parlak bir geleceğe kavuşur veya her türlü sıkıntılarından, kederlerinden kurtularak her anlamda ferahlığa kavuşur. Bu rüya her açıdan oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimse borçlarından kurtulur, eğer işe girmek istiyorsa devlette bir kadro alır, eğer evlenmek istiyorsa çok seveceği hayırlı bir kimse ile evlenir demektir. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, gören kişinin dini anlamda derecesinin yükselmesine, kulluk görevlerini güzel bir şekilde ifa etmesine delalet edilir.

Rüyada Adil Bir Başbakan Görmek:

Rüyasında adi bir başbakan görmek, insanlar arasında hak ve adaleti sağlayan, kişilerin sıkıntılarını gideren ve her anlamda onlara yardımcı olan adil bir lider demektir. Bazen de bu rüya, gören kişinin ailesi, arkadaşları ve akrabaları arasında adaleti sağlamasına, kendisinden ihtiyaç sahibi birisine ulaşacak yardımlara, sıkıntıların bitmesine, güvenilir ve herkesin sevdiği bir devlet başkanına bazen de o yılın oldukça ucuz, bereketli ve her anlamda bollukla geçmesine delalet eder.

Rüyada Devlet Başkanı Görmek:

Rüyasında devlet başkanı görmek, adil bir kimseye, toplum içinde saygınlık ve itibar kazanmaya, devlet içinde yüksek bir göreve gelmeye, öğrenciler için başarıya, iş anlamında kazanca, sıkıntılardan kurtulmaya, adil bir yöneticiye alamet eder. Rüyada başkan görmek genellikle hayırlı ve iyi bir rüyadır. Tabircilerin çoğu için böyle bir rüya genellikle çalışma hayatına delalet eder. Özellikle terfi bekleyen, iş arayan ya da çeşitli girişimlerde bulunup bunların neticelerini bekleyen kişiler için oldukça hayırlı bir rüya demektir. Devlet başkanı bazı zamanlarda da ele geçecek mal ve mülke, zenginliğe işaret eder.

Rüyada Başbakanın Sesini Duymak:

Rüyasında başbakanın sesini duyan kimse, oldukça güzel ve hayırlı bir haber alır. Bu rüya genellikle kişinin yapmak istediği ve uzun yıllar boyunca gerçekleşmesini arzu ettiği isteklere kavuşmasına, müjdeli haberlere, sürpriz havadislere ifade edilir. Böyle bir rüya gören kimse en yakın zamanda kendisinin şaşıracağı bir hızla yüksek bir mevkiye gelerek makam mevki sahibi olur demektir.

Rüyada Başbakana Selam Vermek:

Rüyada başbakana selam vermek, toplum içinde yüksek bir mevkiye sahip, oldukça varlıklı, güç ve kudret sahibi bir kişi ile tanışmaya; ondan yardım görmeye ve tüm maddi sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Bu rüyayı gören kişi girdiği sınavlarda başarılı olur ve iş görüşmelerinden olumlu sonuçlar alır demektir. Bu rüya bazen de saygı görmeye, toplum içinde yaptığı davranışlarla yükselmeye ve insanlar arasında liderlik vasfı kazanıp, makamın yükselmesine delalet eder.

Rüyada Başbakanla Beraber Yürüdüğünü Görmek:

Rüyada başbakanla birlikte yürümek, devlet başkanlarının yanında iş sahibi olmaya veya ahlaklı, bilgili bir alimin fıtratını uyup onun yolunu takip etmeye delalet edilir. Bu rüya varlık kazanan, fakirlikten sonra herkesin imreneceği bir zenginliğe ulaşan, mal ve mülk sahibi olan herkesin sevdiği ve saydığı bir adama da işaret etmektedir. Başbakanla birlikte yürümek, kişinin neslinden gelecek ve tüm insanlığa faydası dokunacak bir kimseye de işaret edebilir. Bu kişi, büyüdüğünde ahlakı, zekası ve karakteri ile herkesin hayranlığını kazanır; ayrıca çok başarılı olarak varlığından, servetinden yardıma muhtaçlara sarf eder. Bu rüya bekar kimseler için zengin bir kişi ile evlenmesine veya evlendikten sonra oldukça büyük mal ve mülke sahip olmasına da delalet edilir.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek:

Rüyasında cumhurbaşkanı gören çok az kişiye nasip olabilecek derecede büyük bir geleceğe sahip olur. Bu rüya devlet işine girmeye, varlıklı insanlarla oturup kalkmaya, yaptığı her girişimden başarı elde etmeye, dünyada şan, şöhret sahibi büyük bir adam olmaya işarettir. Rüyada cumhurbaşkanı ile sohbet eden, terfi eder ve topluluğun başına amir olur. Cumhurbaşkanının arkasından giden lider vasıflı ve akıllı bir adamın tıynetine uyar, onun gibi bir hayat sürer. Cumhurbaşkanın elini sıkmak devlet işine, onunla kucaklaşmak çok parlak bir hayatın olmasına, cumhurbaşkanı ile toplantı yapmak, çok yüksek mevkili insanların arasında bulunmaya veya onlardan yardım görmeye delalet edilir.

Rüyada TBMM’yi Görmek:

Bu rüya devlet kapısında iş takip edenler için kolaylığa, mahkum kişiler için kısa sürede hapisten kurtulacaklarına, öğrenciler için sınavlarında başarılı olmaya, tüccarlar için kazançlı çalışmalara, iş arayanlar için yakında kadrolu bir işe girmeye, borçluların borcunu ödemesine, devletten yardım almaya, devlet başkanlarına, halkın iyi geçimine, o yılın bolluk ve bereketle geçmesine ve her anlamda mutluluk esenlik içinde olmaya delalet edilir. Bazı tabircilere göre bu rüya gören kişinin saygın bir kişiliğe sahip olduğunun, ahlakı, karakteri ve iyi huyu ile herkesin gözünde yüksek bir derecesi bulunduğunun göstergesi olarak tabir edilir.

Rüyada Başbakanı Görmek:

Rüyada başbakanı görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerde ve ortaya koyduğu çalışmalarda çok iyi ve güzel övgüler alarak iş yerinde sözünün geçeceği üst bir mevkiye terfi edileceğine işaret edilir. İş hayatındaki ve sosyal hayatındaki arkadaşlarının ve tanıdıklarının çok güvenilir insanlar olduğuna ve rüya sahibinin başı ne zaman sıkışırsa yardımına koşacaklarına işaret edilir.

Rüyada Başbakanı Korumak:

Rüyada başbakanı korumak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşanacak sıkıntılardan ötürü çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra çok iyi ve hayırlı işler ortaya koyacağına ve çok güzel ve hayırlı kısmetler ile tanışacağına delalet edilir.

Rüyada Başbakanı ve Eşini Görmek:

Rüyada başbakanı ve eşini görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok yüksek mevkideki birinden yardım alacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada Başbakanı Hasta Görmek:

Rüyada başbakanı hasta görmek, rüyayı gören kişinin, aile büyüklerinden birisinin hastalık haberini alacağına, çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına ifade eder.

Rüyada Başbakanı Beklemek:

Rüyada başbakanı beklemek, rüya sahibinin, aile büyüklerinden birisi ile ilgili bir haber alacağına delalet edilir.

Rüyada Başbakanı Öpmek:

Rüyada başbakanı öpmek, insanlar tarafından çok sevilip çok değer verilen ve çok yüksek bir mevkide bulunan birisinden çok büyük bir menfaat sağlanacağına işaret eder.

Rüyada Başbakanı ve Cumhurbaşkanını Görmek:

Rüyada başbakanı ve cumhurbaşkanın görmek, iş hayatında çok iyi ve çok güzel yerlere gelineceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada Başbakanı Misafir Etmek:

Rüyada başbakanı misafir eden kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında daha kontrollü olması gerektiğine ve kendisini daha dayanaklı bir kişi yapması gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Başbakan Görmenin Psikolojik Yorumu:

Özellikle bu rüya iş sahibi olmak isteyen, çalışma hayatı ile ilgili planları olan kişilerin gördüğü ve makam ve mevki isteğinin ortaya çıkardığı bir rüya demektir. Gerçek hayatta zor durumda kalan, sıkıntı çeken bir kişi feraha ve rahata ulaşmak istiyorsa rüyada başbakan görürse içindeki hedeflerini rüyada gerçekleştirmeyi amaçladığının göstergesidir. Bazen de ferahlamaya ihtiyaç duyan veya herhangi birinden yardım bekleyen bir kimse bu rüyası ile kendisine yüksek bir makamdan yardım gelmesini ya da tüm sıkıntılarından kurtaracak bir kişiye ihtiyaç duyduğunun açıklamasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 22 YORUM
 1. deadd dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 2. Anonim dedi ki:

  Site genelde güzel yalnız bilgiler eksik

 3. alps007 dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 4. ibrahim dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 5. fIash dedi ki:

  cok güzel Rüyada Başbakan Görmek

 6. ahmet_er_19 dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 7. Berivan dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Başbakan Görmek..

 8. meldak16 dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 9. sdtkar33 dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 10. isme gerek yok dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Başbakan Görmek yazılarınız güzel

 11. zebani dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Başbakan Görmek

 12. mediha dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 13. hümeyra dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 14. Grup AOY dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Başbakan Görmek yazıları çok güzel..

 15. suna dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 16. snow dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 17. cansu dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 18. KADERIMFM dedi ki:

  Harika B

 19. kartalgaga dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 20. ercandream16 dedi ki:

  önemli bilgiler Orhan

 21. Kader dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Orhan

 22. pink dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle