Rüyada Başarı Görmek

Rüyada Başarı Görmek:

Rüyada başarı görmek, rüyayı gören kişinin idealist kimse olduğuna, okumaya, kültürlü, tahsilli kimse olmaya çalıştığına yorulur ve öğrenmeye, uzmanlaşmaya, itibar ve koltuk sahibi olmaya karşı ne kadar büyük bir heves içinde olduğuna ifade edilir. Rüya sahibinin aklında büyük planlar ve projeler olduğuna, gelecekle ilgili umutlar taşıdığına ve hep bunların peşinden koştuğuna işaret edilir.

Rüyada Başarı Belgesi Görmek:

Rüyayı gören kişinin işlerinde kolaylık olacağına, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine yorulur ve rüya sahibinin kariyer sahibi olacağı şeklinde delalet edilir.

Rüyada Başarı Belgesi Almak Görmek:

Rüya sahibinin makam edineceğine, ticarette ilerleyeceğine, profesyonel kişi haline geleceğine, kendisini geliştireceğine ve bu durum sayesinde eşsiz fırsatlar elde edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin pek çok avantaja ve ayrıcalığa kavuşacağı anlamına yorulur.

Rüyada Başarı Kazanmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin mutlu olacağına, müjdeli haberler alacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, önemli yerlere geleceğine ve yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Başarılı Birini Görmek:

Rüya sahibinin çevresindeki kariyer ve makam sahibi kimselere imrendiğine, onlar gibi olmak istediğine ve onlardan birşeyler öğrenmek için elinden geleni yaptığına alamet eder. Rüyayı gören kişinin kaliteli bir hayat sürmek istediğine ve işinde en iyisi olmayı amaçladığına işaret eder.

Rüyada Sınavda Başarılı Olmak Görmek:

Rüyayı gören kişinin geleceğinin çok parlak olduğu şekline ifade edilir. Şansın ve bahtın açık olması sayesinde hayatın keyifli olacağına, zorlukların ve sorunların aşılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine ve ileride alim bir kimse haline geleceğine işaret eder. İlim irfan sahibi olmak diye yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. akanborsaci dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 2. lcolak_1984 dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 3. AhSen dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 4. love dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 5. ensaerva dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 6. Servet dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 7. Halill dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

BİR YORUM YAZ
site ekle