Rüyada Basamak Görmek

Rüyada Basamak Görmek:

Rüyada basamak görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır yapmak istediği çalışmaları ve ortaya koymak istediği projeleri hayata geçirmeye yavaş yavaş yaklaştığına ve bu sayede çok büyük işlere imza atacağına ifade edilir. Ayrıca, iş hayatında yapılan işlerin yalan dolan ve hile ile ilerlediğine işaret edilir.

Rüyada Basamak Çıkmak Görmek:

Rüyada basamak çıkmak, basamak görmek ile aynı anlama yorulur. Yani, rüya sahibinin, hayalini kurduğu şeylere, en kısa sürede ve hiç zorlanmadan sahip olacağına ve çok güzel şeyler yapıp çok büyük başarılara imza atacağına delalet edilir.

Rüyada Basamak İnmek Görmek:

Rüyada basamak inen kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında çok büyük engeller ile karşılaşacağına ve ancak daha sonra herkesin gönlünü alarak ve bir orta yol bularak sorunları kolayca çözeceğine delalet edilir.

Rüyada Altın Basamak Görmek:

Rüyada altın basamak görmek, yapılacak işler ile büyük bir servet yapılacağına ve hane içinde her daim bolluk ve bereket olacağına alamet edilir.

Rüyada Taştan Basamak Görmek:

Rüyada taştan basamak görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü ve katı kalpli birisi olunduğuna işaret edilir.

Rüyada Merdiven Basamaklarına Çıkmak Görmek:

Rüyada merdiven basamaklarına çıkmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yükselmek için gereken tüm yeteneklere ve becerilere sahip olduğuna ve günü gelince bu yetenekleri teker teker kullanarak çok iyi işler yapıp yüksek mevkilerde kendisine yer bulacağına ifade edilir.

Rüyada Basamakta Oturmak Görmek:

Rüyada basamakta oturmak, rüya sahibinin, yapmak istediği işlerde bir süre sorun yaşayacağına yani şanssız bir dönem geçireceğine ancak daha sonra şansın tekrar yüzüne güleceğine tabir edilir.

Rüyada Basamaktan Düşmek Görmek:

Rüyada basamaktan düşen kişinin,iş hayatında başına gelecek bir sorundan ötürü tüm parasını kaybedeceğine işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sema dedi ki:

    Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

  2. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

    Çok öğretici olmuş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle