Rüyada Başak Görmek

Rüyada Başak Görmek:

Rüyada başak görmek, bereket bulmak, bolluğa ve zenginliğe kavuşmak anlamına gelir. Rüya sahibi paradan ve nimetten yana hiçbir zaman mutsuz olmayacaktır. Şans ve kısmet olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin işsizlik sorunu yaşamayacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına delalet edilir. Rüyada başak görmek, genel anlamıyla maddi gücün yerinde olmasına ifade edilir.

Rüyada Başak Tarlası Görmek:

Rüyada başak tarlası görmek, hayallerin gerçekleşeceği, duaların da kabul olacağı anlamına yorulur. Rüya sahibi dünya gözüyle arzularının ve dileklerinin gerçekleştiğini görecektir. Büyük mutluluk ve şans olarak ifade edilir.

Rüyada Başak Ekmek Görmek:

Rüyasında başak ektiğini gören kişinin çok istediği ve başarılı olacağına çok inandığı bir iş ile ilgili muradının olacağına işaret edilir. Rüya sahibinin iş başvurusu yaptığı ve hayalinin mesleği olduğunu düşündüğü işten olumlu geri dönüş alacağına yani muradına ereceğine işaret eder.

Rüyada Başak Toplamak Görmek:

Rüyada başak toplamak, rüya sahibinin kendisine yakın olan bir kimseden zor anında destek göreceğine, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi, bu insanın gerçek dostu olduğunu da anlamış olacaktır.

Rüyada Buğday Görmek:

Rüyada buğday görmek de başak görmek ile aynı şekilde tabir edilir. Bolluk, bereket, şans, kısmet ve rızık ile yorulur. Rüya sahibinin kazancının ve mutluluğunun ömür boyu süreceğine, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına alamet eder.

Rüyada Buğday Ekmek Görmek:

Rüyada buğday ektiğini gören kişi kendini hak yoluna adayacak, Allah katında makbul ve hayırlı bir kul olmak için kulluk görevlerini hiçbir şartta ve koşulda ihmal etmeyecek demektir. Dini bütün, merhameti ve imanı tam olan bir kişinin varlığı ile ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
site ekle