Rüyada Baş Dönmesi Görmek

Rüyada Baş Dönmesi Görmek:

Rüyada baş dönmesi, genellikle iyiye yorulmaz ve kötü gelişmelere işaret eder. Özellikle rüya sahibinin karşısına çıkacak bir aşkla ilgili yorumlara neden olan rüya, evli kimseler için bir başkasıyla yaşanacak yasak aşk neticesinde mevcut mutluluğa gölge düşürecek hareketlerde bulunulacağına ve eşle kavga edip boşanma kararı alınacağına işaret eder. Bekar kimseler ise ilk başta büyüleyici gelen bir aşka yelken açılacağına ancak bu aşkın kişi için hiç de hayırlı olmayacağına, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına işaret eder. Rüyada baş dönmesi görmek zarara uğramak ve kötülükle karşılaşmak anlamına geldiği gibi, kişinin çevresinde kendisine çok yakın olarak tanımladığı birinin kendisini zor durumda bırakacağına da delalet edilir.

Rüyada Başı Dönüp Düştüğünü Görmek:

Bekar bayanlar için iffetlerine laf getirecek bir aşka kapılacaklarına ve bu kişi nedeniyle büyük sıkıntılar yaşayacaklarına, karşılarındaki kişiden hem psikolojik, hem de fiziksel şiddet göreceklerine yorumlanır. Evli kimseler için de evlilik sürecinde meydana gelen önemli çatlakların ve boşanmayla sonuçlanacak gelişmelerin habercisidir. İş yaşamında ise iflas etmenin veya işlerin tamamen durmasının delaleti olarak görülür. Erkekler için bu rüya eşini aldatacağına veya evli biriyle ilişkiye girilmesi yüzünden ciddi zararlar göreceğine tabir edilir.

Rüyada Bayılmak Görmek:

Rüyasında birdenbire bayıldığını gören kişiler kaza atlatırlar. Rüya sahibinin başına gelecek kötü bir olaya da haber veren rüya, kişinin adımlarına çok dikkat etmesi gerektiğine, yanlış hamleler nedeni ile pek çok sıkıntıyla uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına dair de önemli bir uyarıda bulunur demektir.

Rüyada Baş Dönmesinin Psikolojik Yorumu:

Kararsız kişiliği nedeni ile hayatına istediği gibi yön veremeyen insanları temsil eden rüya, aynı zamanda kişinin her güzel gelişmeye fazlasıyla kendisini kaptırmasından dolayı yaşadığı büyük hayal kırıklıklarını, beklentilerin çok yüksek tutulduğunu ve realist bir yaklaşım sergileyemediği için de sürekli olarak sıkıntı yaşadığını ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. yasemin dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 2. mediha dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 3. serpil dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 4. elif dedi ki:

  sağolun Admin

 5. Elif dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 6. maya dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 7. texasradikal omasker42 dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 8. ASUMAN dedi ki:

  Süper bi bölüm B kategorisine dahada genişletin Admin

 9. Ayşenur dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 10. sebahat dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Baş Dönmesi Görmek

 11. Sıla dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 12. demirhan_metin_ dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 13. soner özcan dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 14. cemay dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 15. niyazi dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

BİR YORUM YAZ
site ekle