Rüyada Barıştığını Görmek

Rüyada Barıştığını Görmek:

Rüyada barıştığını görmek, gerçek anlamına benzer şekilde ifade edilir. Rüyayı gören kişinin yaşamına barışın, sevginin, anlayışın ve hoşgörünün hakim olacağına, insanlarla ağız tadının hep ilk günkü gibi taze kalacağına, onlarla iyi geçiminin ömür boyu süreceğine ve özellikle de sevdiği kişilerle daha çok bir araya gelerek onlarla doyasıya vakit geçireceğine ve muhabbetinin koyulaşacağına ifade edilir. Rüya sahibi yaşadığı sürece içine fesat düşürmeyecek, kendisine zarar verecek kötü duygulara kapılmayacak ve insanlara karşı iyi niyetlerini öldürmeyecek diye tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Barıştığını Görmek:

Rüyayı gören kişinin aile saadetinin artacağına, eşiyle arasındaki tüm sorunların çözüleceğine ve buzların da eriyeceğine bu sayede çiftlerin birbirine daha yakın olacağına, dayanışma, birlik ve bütünlük halinde yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin gönül işlerinden yana çarelere ve çözümlere kavuşacağı anlamına yorulur.

Rüyada Küslerin Barıştığını Görmek:

Rüyayı gören kişinin çok özlediği ve uzak kaldığı kişilere kavuşacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, onlara olan hasretini gidereceğine alamet ederken aynı zamanda rüya sahibinin öfkeli ve üstelik haklı olduğu kişilere karşı yumuşayacağına ve onlara bir şans daha vereceğine delalet eder.

Rüyada Düşmanla Barıştığını Görmek:

Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre rüyayı gören kişinin insanlara karşı tutumunun olumlu yönde değişeceğine ve rüya sahibinin kendisini kıran ve üzen kişileri affedeceğine işaret ettiği şeklinde yorumlanırken bazı rüya tabirlerine göre de tam tersine rüya sahibinin anlaşmazlık içinde olduğu kişilerle tüm ilişkilerini bitirme ve o insanları hayatından tamamen çıkarma kararı alacağına işaret ettiği ile tabir olunur.

Rüyada Dargınların Barıştığını Görmek:

Rüyayı gören kişinin çevresiyle iletişiminin güçleneceğine, ortaklıklarının artacağına, tabiri caizse onlarla pek bir sevişir durumda olacağına işaret eder ve rüya sahibinin gerçek dostlarının sayısının artacağı anlamına yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. suat dedi ki:

    Harika Rüya Tabirleri

  2. SeLim dedi ki:

    Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

BİR YORUM YAZ
site ekle