Rüyada Barışmak Görmek

Rüyada Barışmak Görmek:

Rüyada görülen barışmak genel olarak olumlu durumların habercisi olarak tabir edilmektedir. Çünkü genel olarak barışmak oldukça olumlu bir durumdur. Ancak bazı rüya yorumcuları tarafından barışmak genel olarak oldukça olumsuz bir durum olarak tabir edilmektedir. En genel anlamı ile ifade edilecek olursa barışmak kişiler arasında yaşanılan küskünlüklerin ve olumsuz durumların uzayarak devam etmesi üzerine yeni sorunların eklenmesi anlamına yorulur.

Rüyada Akrabalar ile Barışmak Görmek:

Kişinin akrabaları ile barışması genel olarak aralarında yaşanılan sorunların her geçen gün büyüyerek oldukça kötü bir hal alması anlamına yorulur. Rüyada bir kişi akrabaları ile barıştığını görürse bu kişinin yakın zaman içerisinde çok samimi olmadığı yakınları ve akrabaları ile çeşitli sorunlar yaşayacağı hatta aralarında sorun bulunan akrabaları ile yeni sorunlar üzerine tartışarak kötü zamanlar geçireceği söylenir.

Rüyada Arkadaşlar ile Barışmak Görmek:

Bir kişi rüyasında tartıştığı ve çeşitli sorunlar yaşadığı bir süredir küs kaldığı arkadaşları ile barıştığını görürse bu rüya o kişi için oldukça hayırlı bir şekilde tabir edilir. Genel olarak kişinin hayatında çeşitli sorunlar yaşadığı bu açıdan bu sorunlardan ders aldığı şimdi tüm kötü yaşanan olayların sonrasında hayırlı işler yapmaya karar vereceği söylenir. Rüyada küs olunan arkadaşlar ile barışmak bazı hayırlı durumların yaşanmasına neden olur.

Rüyada Küsleri Barıştırdığını Görmek:

Bir kişi rüyasında genel olarak küs olan kişileri barıştırdığını ve bu durumda çaba sar ettiğini görürse bu rüya o kişi için çeşitli şekillerde tabir edilebilir. Genel olarak kişinin küsleri barıştırması insanları doğru yola götürmesi onları yapmış oldukları yanlışlardan çekip kurtarması şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda aynı rüya başka rüya tabircileri tarafından kişinin sapkınlıktan kurtulma doğru yolu bulma günahlarından arına ve iyilik yapması olarak ifade edilmektedir. Rüyada görülen küsleri barıştırmak oldukça olumlu bir şekilde tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. necla dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 2. Çetin dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 3. tuIin dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 4. gülhan dedi ki:

  Çok çok güzel B

 5. berna dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Barışmak Görmek yazıları çok güzel..

 6. ERDEM dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 7. Cemal dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 8. Halill dedi ki:

  Çok sağol yaa. B dahada ekleyin:D

 9. hamdi dedi ki:

  Emeğinize sağlık Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle