Rüyada Bardaklar Görmek

Rüyada Bardaklar Görmek:

Rüyada bardaklar görmek, rüya sahibinin mutluluk gözyaşı dökeceği kadar güzel gelişmelerle karşılaşacağına, hayırlı haberler alacağına, sevineceğine, rahat edeceğine ve huzur duyacağına işaret  eder. Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, kısmet alacağına tabir edilirken bir diğer yandan da arkasından dedikodusunu yapan, onu itibarsızlaşmaya çalışan, kötüleyen, iftira eden bazı kimselerin ortaya çıkacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Cam Bardaklar Görmek:

Rüyayı gören kişinin lüks, rahat ve konfor içinde uzun ve sağlıklı bir hayat yaşayacağı anlamına yorulur. Rüya sahibinin yaşamının olumlu şekilde ilerleme göstereceğine, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına işaret edilir.

Rüyada Kırık Bardaklar Görmek:

Her ne kadar olumsuz gibi görünse de hayırlara alamet eden bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin bahtının açık, geleceğinin de güzel olacağına, başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, sorunlarının da çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Boş Bardaklar Görmek:

Rüyayı gören kişinin moralini bozacak, öfkelenmesine, kendisini kötü, huzursuz ve mutsuz hissetmesine neden olacak bazı olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi için üzgün olacağı ve hüsrana uğrayacağı günler gelecektir diye ifade edilir.

Rüyada Renkli Cam Bardaklar Görmek:

Rüyayı gören kişinin keyfinin yerinde olacağına, eğlenceli şekilde yaşayacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine rivayet edilir ve rüya sahibinin mümkün olduğunca hayattan zevk alma felsefesine inandığı anlamına yorulur.

Rüyada Yeni Bardaklar Görmek:

Rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, özlem gidereceğine ve stresten kurtulacağına delalet edilir.

Rüyada Çay Bardakları Görmek:

Rüyayı gören kişinin bir toplulukla kendisine hayır, uğur ve bereket getirecek girişimlerde bulunmak için bir araya geleceğine işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. akvaryum dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 2. Sıla dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. esra18 dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 4. sevap dedi ki:

  Bende begendim. Orhan

 5. okan dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle