Rüyada Bardak Yıkamak Görmek

Rüyada Bardak Yıkamak Görmek:

Rüyada bardak yıkamak, kişinin önceden suçlandığı bir konu hakkında temize çıkmasına delalet eder. Bu rüya, özellikle hapiste bulunan kişiler için yakın zamanda özgürlüklerine kavuşmaya ve haksız yere itham edilenler için suçsuzluklarını ispat etmeye delalet edilir. Bardak yıkamak bazen de temiz kalbe veya günahlardan tövbeye de işaret etmektedir.

Rüyada Bardak Görmek:

Rüyada görülen bardak saygınlık ve itibar kazanmaktır. Bu rüya yakın zamanda size hayırlı kısmetlerin çıkmasına ve bu kısmetler sonucunda feraha erip rahat bir hayat sürmeye delalet eder. Rüyada bardak gören kişi eğer bekarsa yakın zamanda bir gönül ilişkisine başlar demektir.

Rüyada Bardak Satın Almak Görmek:

Rüyada bardak satın alan kimse müsriflik yapar ve kontrolsüz harcamaları sonucunda sıkıntı yaşar demektir. Bu rüya bazen de boş işler peşinde koşmaya, kendisine faydası olmayan mal kazanmaya, iş hayatında bazı başarısız sonuçlara da delalet eder.

Rüyada Dolu Bardak Görmek:

Rüyada su ile dolu olan bardak bolluk ve bereket anlamına gelir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi özel hayatında bereketli bir dönem geçirerek arzu ve isteklerine kavuşur demektir. Dolu bardak kişinin kazanacağı malı ve parasıdır. Eğer bardak çok dolu ise çok paraya az dolu ise az paraya delalet edilir.

Rüyada Bardağı Doldurmak Görmek:

Rüyada herhangi bir sıvı ile bardağı doldurmak, kişinin sağlığının düzelmesine ve eğer herhangi bir hastalığı varsa en yakın zamanda şifa bulmasına delalet eder. Bardağı su ile dolduran kişi çok önemli bir işe başlar ve bu iş sonucunda tahmin edemeyeceği başarılar yakalar diye tabir edilir.

Rüyada Bardaktan Su içmek Görmek:

Rüyada bardaktan su içen kişi sağlık ve afiyet içerisinde olur. Oldukça hayırlı olan bu rüyanın yorumu suyun niteliğine göre de değişir. Sıcak su kısa süreli sıkıntı, soğuk ve tatlı su ise mutluluk, huzur ve nimet demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. berna dedi ki:

    Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

  2. hocetin dedi ki:

    çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

  3. nacopa dedi ki:

    Yureginize saglik Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle