Rüyada Bardak Kırmak Görmek

Rüyada Bardak Kırmak Görmek:

Rüyada bardak kırmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok iyi anlaştığı ve çok sevdiği bir arkadaşı ile uzun bir zamandır küs olduğuna ve bu rüya görüldükten sonra çok kısa bir zaman içerisinde arkadaşlıklarının eskisinden daha iyi ve daha derin bir şekilde tekrar başlayacağına delalet edilir.

Rüyada Bardak Yıkamak Görmek:

Rüyada bardak yıkamak, iş hayatında gerçekleştirilmek istenen çalışmalara ve ortaya konacak projelere sürekli bir bahane bularak engel olan ve ortaya konmasını engelleyen kişi ya da kişilerin kovulmasına alamet edilir.

Rüyada Bardak Satmak Görmek:
Rüyada bardak satmak, epey bir zamandır çeşitli sebeplerden ötürü kırgın olunan bir arkadaş ile barışılacağına işaret edilir.

Rüyada Bardağın Çatlaması Görmek:

Rüyada bardağın çatlaması, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında ve iş hayatında kötü kişiler ile arkadaşlık kuracağına ve bu kişilerin rüya sahibini etkileyerek her konuda yanlış karar vermesine sebep olacaklarına delalet edilir.

Rüyada Dolu Bardak Görmek:

Rüyada dolu bardak görmek, rüya sahibini, çok mutlu edecek ve çok iyi şeyler yapmasına vesile olacak güzel haberler alacağına işaret edilir.

Rüyada Boş Bardak Görmek:

Rüyada boş bardak görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntıya girmesine sebep olacak ve başına büyük sorunlar açacak kötü haberler alacağına ifade edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, evliliği üzerinde kara bulutların dolandığına işaret edilir.

Rüyada Bardak Satın Almak Görmek:

Rüyada bardak satın almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki arkadaşları ile çok iyi ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede büyük başarılar kazanılacağına işaret edilir.

Rüyada Bardak Kırılması Görmek:

Rüyada bardak kırılması, rüya sahibinin, çok sevdiği bir kişi ile ilgili acı bir haber alacağına işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Osman dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 2. bedriye dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 3. erman amasya dedi ki:

  cok güzel bir site B kategorisi hemde

 4. Sema dedi ki:

  Çok çok güzel B

 5. selam dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 6. sinan dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Bardak Kırmak Görmek..

 7. AYDAN dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 8. sebnem dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle