Rüyada Bardak Kırılması Görmek

Rüyada Bardak Kırılması Görmek:

Rüyada bardak kırılması, rüyayı gören kişinin, moralini bozacak ve kendisini çok büyük sıkıntıya sokacak bir durum ile karşı karşıya kalacağına işaret eder. Ayrıca, eş, dost ya da akrabalardan birinin öleceğine tabir eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin hizmetindeki personelin ya da çocuklarından birisinin vefat edeceğine delalet edilir.

Rüyada Kırık Bardak Görmek:

Uzun zamandan beri bir türlü dönmeyen şansın artık döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına ve sıkıntı yaratan durumların bir daha yaşanmayacağına işaret eder. Ayrıca, yakın bir akraba ile ilgili acılı bir haber alınacağına bu haberin ölüm haberi bile olabileceğine ifade edilir.

Rüyada Bardak Görmek

Çok doğru ve iyi bir insan olmasına rağmen rüya sahibine pek güvenmeyen, verdiği sözleri tutmayacağını düşünen ve konuşmalarına kulak asmayan insanların bulunduğuna ve bu durumun rüyayı gören kişiyi çok üzdüğüne alamet eder. Ayrıca, iş hayatındaki başarılardan ötürü kazanılan yüklü miktardaki paraya da işaret eder.

Rüyada Çay Bardağı Görmek:

Rüyayı gören kişinin gönül ilişkisi içinde olup bir süre sonra evlenmeyi düşündüğü sevgilisine ya da eşine ve aralarındaki sevgi bağına işaret eder.

Rüyada Bardak Kırıldığını Görmek:

Rüya sahibinin, ev işlerini yapan kişinin ya da evlatlarından birinin öleceğine delalet eder.

Rüyada Rakı Bardağı Görmek:

Yalan, dolan, üçkâğıt, hile ve kötülük ile kazanılmış, fakir fukaranın ve yetimin elinden alınmış haram paraya ve mala delalet eder. Sahtecilik yapılarak ya da türlü oyunlar yapılarak insanlardan toplanan paraya da ifade eder.

Rüyada Bardak Yıkamak:

Rüyayı gören kişinin, işlerine engel olan ve sürekli sıkıntı yaratan insanlardan uzak duracağına ve böylece daha rahat olacağına yorumlanır. Aynı zamanda, varolan sıkıntıların en kısa zamanda sona ereceğine ve rüya sahibinin ferahlığa çıkacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Sardunya dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 2. Zeliha dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 3. jackpot_time dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 4. doktorNO dedi ki:

  Tsk Admin

 5. Grup AOY dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

BİR YORUM YAZ
site ekle