Rüyada Bardak Görmek

Rüyada Bardak Görmek:

Rüyasında bardak görenin gizli bir düşmanı vardır ve sürekli arkasından gıybet eder, onu kötüler. Rüyada bardağın boş olmadığı su, çay gibi şeylerle dolu olduğunu görmek kişi için bir paket olduğu anlamına gelirken aynı zamanda güzel sözler duyacağı anlamına yorumlanır. Boş bardaksa üzücü, moral bozucu sözler işitmeye, yanlış gönül ilişkisine kapılıp üzülmeye delalet eder. Rüyada bardak kırılması kötü ve üzücü olaylara ve vefata delalet eder. Rüyada temiz ve parlak bir bardak görmek kız ya da erkek arkadaşa işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bardak satan birini görmesi kişinin ailesi ile ifade olunur.

Rüyada Su Dolu Bardak Görmek:

Rüyada su dolu bardak görmek çok iyi ve hayırlıdır. Bolluk, bereket ve zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada Cam Bardak Görmek:

Rüyada cam bardak görmek evin hanımı ile ifade olunur. Rüyasında kendisine bardak hediye edildiğini gören kişinin rüyası eşi ya da sevgilisiyle çok iyi geçineceği ve çok mutlu günler yaşayacağı anlamına yorulur.

Rüyada Porselen Bardak Görmek:

Rüyada porselen bardak görmek bir hanımla tabir edilir. Soylu, eğitimli, görgülü ve güzel ahlaklı bir kadına delalet eder.

Rüyada Bardak Çatlaması:

Rüyada bardak çatlaması üzücü bir söz işitmeye ve üzülmeye delalet eder. Rüyada bardağın çatladığını gören kişinin birisi tarafından büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı ve çok üzüleceği anlamına yorulur.

Rüyada Bardaktan Çay İçmek:

Rüyada bardaktan çay gibi tatlı şeyler içmek aile saadetine, ekşi şeyler içmekse aile içindeki huzursuzluklara ve anlaşmazlıklara delalet eder.

Rüyada Bardak Kırmak:

Rüyada bardak kırmak iyi değildir ve hayra delalet etmez. Rüyasında bardak kırdığını gören kişi için bu rüya yıkılacağı, derinden sarsılacağı bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Bu olay hane içindeki kişilerle ilgili demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. KADIR dedi ki:

  Thanks Admin.

 2. bekir dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 3. behcet_n_1981 dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Bardak Görmek

 4. snow dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 5. oğuz dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 6. Dogan dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

BİR YORUM YAZ
site ekle