Rüyada Barbunya Görmek

Rüyada Barbunya Görmek:

Rüyada barbunya görmek, mal mülk edinmeye, karlı işler yapmaya, ticaret ehli olup büyük paralar kazanmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına delalet eder. Rüyada barbunya görmek, bol rızık, nimet, hayırlı gelir kapıları olarak değerlendirilir.

Rüyada Barbunya Yemeği Görmek:

Rüyada barbunya yemeği görmek, servete ve zenginliğe kavuşmaya alamet eder. Rüya sahibinin dünya malından yana yüzünün güleceği, geçim derdine düşmeyeceği, malından ve parasından çevresindekilere de vereceği, hak yolunda hayır işleri yapacağına yorulur.

Rüyada Barbunya Yemeği Pişirmek:

Rüyasında barbunya yemeği pişirdiğini gören kişinin meslek hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kadar hayırlı bir gelişmenin yaşanacağına alamet edilir. Kişinin hem koltuğunun hem de gelirinin artacağına, övgü dolu sözler duyacağına, başarıları sayesinde takdir toplayacağına delalet eder.

Rüyada Barbunya Yemek:

Rüyada barbunya yemek kısmet almak demektir. Rüyayı gören kişinin hayatının istediği gibi yürüyeceğine, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına ve kendisine hayır getireceğine ifade edilir.

Rüyada Barbunya Dikmek:

Rüyada barbunya diktiğini gören kişi, çevresi tarafından güler yüzlülüğü ve yumuşak huyluluğuyla sevilen ve sayılan bir kişi olacaktır. Rüya sahibinin iyi kalpliliği, iyi niyetleri ve yardımseverliği sayesinde insanlar tarafından büyük değer gördüğü anlamına yorumlanır.

Rüyada Barbunya Fasulyesi Görmek:

Rüyada barbunya fasulyesi görmek, bolluk, bereket ve nimet çokluğuna ifade edilir. Rüya sahibinin hanesinde rızkın çoğalacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine işaret eder. Yeni kazanç kapıları, gelir kaynakları ve hayırlı fırsatlar elde etmeye delalet edilir.

Rüyada Taze Barbunya Görmek:

Rüyasında taze barbunya gören kişinin hayalleri gerçekleşecek, hayatında sürpriz ve güzel gelişmeler olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. behcet_n_1981 dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 2. Serpil dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Barbunya Görmek yazılarınız güzel

 3. hocetin dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 4. pisluq dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 5. hilal dedi ki:

  Tsk Admin

 6. hikmet_tirkanko_197 dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Barbunya Görmek

 7. Berivan dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 8. Anonim dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 9. Mustafa dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

BİR YORUM YAZ
site ekle