Rüyada Baraj Görmek

Rüyada Baraj Görmek:

Rüyada baraj görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca çalışıp çabalayıp, alın teri dökerek bir araya getirdiği kazanca işaret eder. Genel anlamıyla maddi yönden değerlendirilir ve rüya sahibinin kasası olarak tabir edilir. Rüyada baraj görmek, kazancın az olmasına rağmen harcamaların çok fazla olması nedeni ile bütçenin sarsılmasına ve hane içinde geçim sıkıntısı meydana gelmesine ifade edilir. Bazen de rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyecek işlere yatırım yapması nedeni ile yaşanacak geçim sıkıntısı olarak yorumlanır.

Rüyada Baraj Yapmak:

Rüya sahibinin büyük ve karlı bir işe girmesine işaret eder. Maddi anlamda hatırı sayılır bir sermaye ile atılacak bir işe tabir edilir. Rüya sahibi bu yatırım için büyük beklentiler içerisindedir ve eğer bu işten umduğunu bulamazsa sadece maddi anlamda zarar etmekle kalmayacak aynı zamanda büyük bir hayal kırıklığı da yaşayacaktır.

Rüyada Baraj Taşması:

Çok hayırlı bir rüyadır, rüya sahibinin gelirinin katlanarak çoğalmasına, yediğinin çok daha fazlasının kazanmasına ve biriktirmesine işaret eder. Kısmet kapılarının açılmasına, şansın ve bereketin gelmesine ve bu sayede zenginliğe kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Baraja Düşmek:

Rüyada baraja düştüğünü gören kişi, kendisine hayrı dokunmayacak kişilerle ahbaplık ediyor ve onların aklı ile hareket ederek, zarar edeceği işlere hiç düşünmeden para yatırıyordur.

Rüyada Barajda Yüzdüğünü Görmek:

Rüya sahibinin huzurunun ve keyfinin yerine gelmesine, dertlerinin ve sorunlarının ortadan kalkması sayesinde esenliğe kavuşmasına tabir edilir. Kişi, sorunlardan uzaklaşacak, silkinip kendine gelecek ve hafifleyecek demektir.

Rüyada Baraj Suyu Görmek:

İşlerde verim ve bolluk olacağı şeklinde ifade edilir. Rüyada baraj suyu gören kişi, küçük bir dükkânı varken çalışmasının ve sabretmesinin karşılığı sayesinde gelecekte büyük bir şirketin sahibi olacak ve yönetici koltuğuna oturacak demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Aliş dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Baraj Görmek yazıları çok güzel..

 2. gülhan dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Baraj Görmek yazılarınız güzel

 3. ŞERİFE dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 4. ibrahim dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 5. ADAM dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 6. erkan dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 7. erman amasya dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Baraj Görmek yazıları çok güzel..

 8. yasemin dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 9. trilogy dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 10. yagmur dedi ki:

  sağolun Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle