Rüyada Bar Görmek

Rüyada Bar Görmek:

Rüyada bar görmek, rüya sahibinin içine dert olacak bir olay yaşayacağına, bu olaydan çok etkileneceğine ve bir şeyler yapmak için harekete geçeceğine işaret eder. Kişinin kendisine acı ve ızdırap veren, uykularını ve tüm neşesini kaçıran, bir türlü gözünün önünden gitmeyen ve aklından çıkmayan bir durumu yenmek adına elindeki bütün imkanları kullanmak için bir an bile tereddüt etmeyeceğine ve gözünü kırpmayacağına delalet edilir.

Rüyada Bara Gitmek:

Rüyada bara gitmek ya da bara gittiğini görmek hayal kırıklığı yaşamaya ve üzülmeye işaret eder. Rüya sahibinin geleceğini olumsuz yönde etkileyecek, adını lekeleyecek bir yandan da elindekileri kaybetmesine neden olacak bir iş yapacağına ve başarısız olacağına işaret eder. Kişi son kuruşunu da bu yolda tüketecek ve hepten ortada kalacak demektir.

Rüyada Gazino Görmek:

Rüyada gazino görmek, rüyayı gören kişinin başını belaya sokacak, ceza almasını ya da hapse girmesini gerektirecek yanlış işler yapacağı ve kazancına fesat karıştıracağı tabir edilir. Kişi, güzel ahlakını ve inancını bir tarafa bırakıp sadece para kazanmanın yollarını yapacak ve o yolun haram olmasına aldırmayacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Gazinoya Gitmek:

Bir kişinin rüyasında gazinoya gittiğini görmesi o kişinin çok zor günler geçireceğine, tamamen içine kapanacağına, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Diskoya Gitmek:

Rüyada diskoya gitmek, kişinin günahkar olacağı işler yapacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine tabir edilir. Hak yemeye, iftira etmeye ve hırsızlık yapmaya delalet edilir.

Rüyada Eğlence Mekanı Görmek:

Rüyada eğlence mekanı görmek, rüya sahibinin çevresindeki yeme dostlarına ve dalkavuk olarak adlandırılan menfaatçi kişilere delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. v.goktepe dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 2. a1y2n3e4t5 dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 3. elmass dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 4. apo dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 5. seda dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 6. fatma dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 7. Sokak KIZI dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

 8. hayal dedi ki:

  Rüyada Bar Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 9. b0001s dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle