Rüyada Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek:

Rüyada banyo yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak birkaç farklı şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibinin, üzüntü, stres ya da herhangi başka bir sebebe bağlı olan bir hastalığı varsa yakın bir zamanda Allah’ın izni ile herhangi iz bırakmadan iyileşeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi genç birisi ise yaşadığı karşılıksız aşk yüzünden çok kötü ve üzücü hallere düşeceğine yorumlanır. Eğer bu rüyayı gebe bir kadın görürse bebeğini düşürme ihtimaline karşı dikkatli olması gerektiğine ifade eder.

Rüyada Tuvalette Banyo Yaptığını Görmek:

Rüyayı gören kişinin, talihsiz olaylar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, düştüğü çok kötü durumlardan kurtulmak için elinden gelen her şeyi yapacağına ve en sonunda amacına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Başkasının Banyo Yaptığını Görmek:

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri tanıdığı ve ahbap olduğu bir kişinin, yakın bir zamanda kötü bir duruma düşeceğine, bu durumdan ötürü çok sıkıntılı bir ruh haline bürüneceğine, ancak rüyayı gören kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına ve eskisinde daha iyi bir duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada Eşinin Banyo Yaptığını Görmek:

İş hayatında çok büyük başarılara imza atan rüya sahibinin, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan ailesinin desteği sayesinde kurtulacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Kocasının Banyo Yaptığını Görmek:

Aile hayatında sorunlu bir dönem yaşayan ve çok zorluk çeken rüya sahibinin, yakın bir zamanda, aile içinden alacağı destek ile yaptığı hataları düzelteceğine, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına ve mutlu olacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. olimpus dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 2. aşk dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 3. hocetin dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 4. avvci dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 5. life dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 6. umut dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 7. hamdi dedi ki:

  Rüyada Banyo Yaptığını Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

BİR YORUM YAZ
site ekle