Rüyada Banyo Temizlemek Görmek

Rüyada Banyo Temizlemek Görmek:

Rüyada banyo temizlemek, yarım kalan işler nedeniyle kişinin zaman zaman sıkıntıya düşmesi, bazen verilen sözlerin tutulamaması yüzünden arkadaşlarla aranın açılması ve istenmeyen kırıcı konuşmalar yaşanması şeklinde delalet edilir. Banyo temizlediğini gören kişi kendisinde yanlış bulduğu ve zarar veren yanlarını düzeltmeye çalıştığı gibi, başkalarının kusurlarını ört bas eden ve genellikle suçu kendisinde bulan bir eğilimle yaşar demektir.

Rüyada Banyo Yıkamak Görmek:

Rüya sahibinin hayatını ciddi bir şekilde ele alıp yeniden yapılandırması ile ilgili kararları gösterir demektir. Banyo yıkadığını gören kişi arkadaşları içinde kendisini kullanan ve dedikodusunu yapanlardan uzaklaşır ve özel hayatına çeki düzen verir. Aşk ilişkilerinde de ayrılıklardan sonra yeni maceralara kapı aralanacağını, kişinin yaşamına beyaz bir sayfa açarak devam edeceğini de ifade eder. Banyo yıkamak ruhsal açıdan da arınmak isteyişin, pozitif bakış açısının ve geçmişten kurtulmak isteğinin bir belirtisidir. Bu rüya evli kimseler için taşınma ve başka bir memlekette güzel bir hayata başlama fırsatına da delalet eder. Kişinin kendi ailesini de kapsayacak önemli kararlar alma arifesinde olduğunun da işaretidir.

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek:

Manevi anlamda kendisini farklı arayışlara iten kimseleri tasvir eden rüya aynı zamanda yaşanacak önemli olayların kişinin hayatında ömür boyu iz bırakacağını da ifadesidir. Rüyada banyo yaptığını görmek İslami açıdan da tövbe etmek ve haramdan uzak bir yaşam şekli seçmek anlamına gelir. Hayırlı tasvir edilen rüyalar arasındadır, kişi için yenilenme, arınma ve güzel başlangıçlar yapma şansı anlamına yorumlanır.

Rüyada Banyo Temizlemenin Psikolojik Tabiri:

Psikolojik olarak kişinin yaptığı hatalardan duyduğu üzüntüyü, pişmanlığı ve bu hataları düzeltme arayışı içinde olduğunu gösterir. Banyo temizlemek aile içinde bazı sorunlar olduğunu ve kişinin bu sorunları bitirmek için uğraş verdiğinin de ifadesidir. Kişisel sıkıntılarını tek başına gidermeye çalışan, dertlerini içine atarak başkaları ile paylaşmadan yaşayan kimseleri de ifade eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Ayşenur dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 2. cansu dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 3. kemale dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 4. gulsunbul dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 5. kerem dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle