Rüyada Banyo Görmek

Rüyada Banyo Görmek:

Rüyada banyo yapmak ya da yıkanmak karşılıksız aşka düşmeye, şifa bulmaya, mutluluk verici olaylar yaşamaya, yokluktan ve kederden kurtulmaya alamet eder. Rüyada berrak olan suyla yıkanmak rüya sahibinin her türlü üzüntüden ve beladan uzaklaşmasına, sorunlarına çözüm bulmasına delalet eder. Rüyada pis bir suda yıkanmak ise bunun tam tersi olarak, sağlık sorunları yaşayarak yatağa düşmeye, malını kaybetmeye, üzüntü ve sıkıntı verecek olaylar yaşamaya, kederlenmeye ve kötü haberler almaya işaret eder.

Rüyada Banyo Yapmak:

Rüya sahibi banyoda yıkandığını görüyorsa bu huzurlu olmayan bir eve, bir kadından gelecek ama kısa sürecek bir üzüntüye de işaret eder. Rüyada sıcak su ile yıkanmak güzeldir, dertlerden kurtulmaya ve çareler bulmaya alamet eder.

Rüyada El Yıkamak:

Rüyada el yıkamak kötü huylardan, kötü duygulardan ve nefisin tuzağından uzak olmaya delalet eder. Rüyasında ellerini yıkadığını gören kişi kimse için kötü şeyler düşünmez, kötü sözler söylemez, yalan konuşmaz, aç gözlülük yapmaz, kimsenin malını çalmaz. Yani bu kişi eline, diline ve beline hakim olur demektir.

Rüyada Ayak Yıkamak:

Rüyada ayak yıkamak güzel gelişmelere ve güzel olaylara delalet eder. Rüyasından ayaklarını yıkadığını gören kişi, mal ve para sahibi olur, zenginliği artar, kısmeti açılır, rızkı hiç azalmaz. Ayrıca atıldığı her işten hayırlı şekilde bolca nasiplenir demektir.

Rüyada Denizde Yıkanmak:

Rüyada denizden yıkanmak hayırlı olan işlere delalet eder. Rüyasında denizde yıkandığını gören kişi, tüm hatalarından döner, Allah yolunda tövbekar olur ve hak yolunda sevap olan, hayırlı işler yapar demektir.

Rüyada Herkesin İçinde Banyo Yaptığını Görmek:

Rüyada herkesin gözünün önünde banyo yapmak baş kaldırmaya ve karşı gelmeye delalet eder. Rüyasında herkesin içinde banyo yaptığını gören kişi, çektiği sıkıntı ve zorluklar nedeni ile artık dayanamayarak Allah’a isyan edecek diye tabir edilir.

Rüyada Banyo Havlusu Görmek:

İkiyüzlü ve yalancı bir kişinin sebep olacağı bir sorunun çok can sıkacağına, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına ve parasal bir sıkıntıya yol açacağına ancak daha sonra gelecek bir yardım ya da alınacak bir destek sayesinde işlerin yoluna gireceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve hayırlı haberler alınacağına delalet eder. Rüyada banyo havlusu ile kurulanmak, zamansız gelecek bir haber üzerine işlerin aksayacağı, kardeşlerden birinin yapacağı bir hatayı telafi etmek için büyük bir borcun altına girileceği ama uykusuz geçen günlerin ve verilen emeklerin karşılığının alınacağı, bu sayede her şeyin düzeleceği ve herkes tarafından sevilen biri olunacağı anlamına gelir demektir.

Rüyada Banyo Yıkamak:

Hem aile hayatında hem iş hayatında çok güzel olaylar yaşanacağına, sevinçli haberler alınacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına ve hayır duaları alınacağına işaret edilir. Eşya almakla ilgili atılacak bir adımın bu rüyanın görüldüğü dönemde atılması birçok fırsat sağlayacak demektir. Rüyada fırçayla banyo yıkamak, işyerini büyütmek için işe yeni elemanlar alınacağına, bu sayede kazancın yarı yarıya artacağına, ferah bir döneme girileceğine, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masabaşı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına ve hayallerin kısa süre içinde gerekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada Banyo Yaparken Birinin Görmesi:

Rüyayı gören kişinin, yaşadığı kötü bir olaydan ötürü insanlara olan güveninin sarsılacağına, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, bu yüzden insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine alamet edilir. Rüyada banyo yaparken birinin görmesi ve utanmak, hazırlıklı girilen bir işte çok başarılı olunacağına, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, zor zamanların geride kalacağına, zahmetli bir işin altından kalkılacağına ve bir yarışmadan büyük bir ödül kazanılacağına alamet eder.

Rüyada Banyo Temizlemek:

Gereksiz yere harcanacak bir para yüzünden hiç beklenmedik kadar kötü bir duruma düşüleceğine, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, yaşananları unutturacağına ve kendisine olan saygı ve güveni daha da arttıracağına delalet edilir. Rüyada banyo temizlemek ve tekrar kirletmek, yaşanan talihsiz bir olayın sorunları daha da azdıracağı, çalışmalara çok büyük zararlar vereceği, iş hayatında kazanılmış olan prestiji yerle bir edeceğine ve bir kurtuluş yolu bulmak için yardım isteneceğine işaret eder.

Rüyada Banyo Lifi Görmek:

Haneye ya da işyerine bir yardımcı alınacağına alamet eder. Kişinin, iş hayatında üzerine ağır bir yük düştüğüne, bu yükü kısmen azaltmak istediğine, bunun için de hem kendisine yardım edecek hem de işlerini düzene sokacak birisini aradığına, bulduğu takdirde artık daha verimli olacağına,daha iyi çalışmalar yapacağına ve detaylarla uğraşmak zorunda kalmayacağına ifade edilir. Rüyada banyo lifi yapıp satmak, işle ilgili olarak başka kişilere ekmek kapısı açılacağına, bu kişilerin yuvalarına mutlu dönmeleri sağlanacağına, bu sayede bol hayır duası alınacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına delalet edilir.

Rüyada Banyo Yapmak İstemek:

Rüyayı gören kişinin, kendisi için çok iyi bir kazanç getirecek bir konuda bazı adımlar atmak istediğine ki bu adımlar iş kurmakla da alakalıdır, bu amacına yönelik olarak bazı kişilerle irtibat kurup kendisine bilmediği ya da pek anlamadığı konularda yardımcı olmalarını istediğine ve bu yardımları alabilirse çok başarılı ve zengin olacağına işaret eder. Rüyada banyo yapmak için sıraya girmek, hayırlı bir işin yapıldığına, kazanç elde etmek için sabırlı ve azimli bir şekilde çalışmaya devam edilmesi ve fırsatların değerlendirilmesi gerektiğine ve bu sayede hayallerin kısa zaman içinde gerçeğe döneceğine delalet edilir.

Rüyada Banyo Yaptırmak:

Eş, dost ya da akrabalardan birinin iş dünyasına girmesi yolunda kendisine destek olunacağı, bu destek sayesinde çok iyi ve olumlu eleştiriler alınacağı, iş hayatında çok yardımsever biri olarak ün yapılacağı, başka birçok kişinin sıkıntılarından kurtulması için yardım edileceği ve gençlerin önünün açılması için çaba sarfedileceği anlamına yorulur. Rüyada babaya banyo yaptırmak, uzun zamandan beri borçlarla uğraşan babaya elden geldiğince yardımcı olunacağına, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına verahat bir yaşam sürüleceğine ifade edilir.

Rüyada Başkasının Evinde Banyo Yapmak:

Rakipler bir sorun yaratarak rüya sahibini sıkıntıya sokacaklar demektir. Uzun süren bir belanın can sıkıcı bir hal alacağına, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, eşler arasında bir soğukluğun başgöstereceğine, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına ve üzüntü duyulacağına ifade eder. Rüyada kardeşinin evinde banyo yapmak, sevilen bir kişi ile girilen bir işte bazı sorunlar yaşanacağına, bu yüzden yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, bu yardımın gelmesine rağmen çok büyük bir darboğaza girileceğine ve çözüm yolları aranacağına işaret edilir.

Rüyada Banyo Suyu Hazırlamak:

Rüyayı gören kişinin, bazı işler peşinde koştuğuna, bu işleri gerçekleştirmek için belli başlı konularda gerek tecrübe açısından gerek maddi açıdan yardım alacağına ve bu durumun çok büyük sorunları ortadan kaldıracağına alamet eder. Rüyada banyo suyu hazırlayıp yıkanmak, güzel bir birlikteliğin kapısının açılacağına, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine ve bol kazançlı bir dönem geçirileceğine yorulur. İş amaçlı yapılacak bir atılım bu dönemde yapılırsa çok iyi sonuçlar verir demektir.

Rüyada Bir Kadınla Banyo Yapmak:

Bolluk bereket içinde bir hayat geçirileceği şeklinde delalet edilir. Rüya sahibi, kendisini hiç beklemediği kadar iyi koşulların içinde bulacak, verdiği bütün emeklerin karşılığını tam anlamıyla alacak, hayırlı bir kısmetle dünya evine girecek ve mutlu olacak demektir. Rüyada bir erkekle banyo yapmak, eş, dost ya da akrabalardan biri ile yaşanan bir tatsızlığın çözüm bulacağına, işlerin düzene gireceğine, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada Banyo Görmenin Psikolojik Yorumu:

Bu rüya, bireyde yaşama olan bağlılığı,tutkuyu ve hayata karşı aldığı keyfi ifade eden rüyalardandır. Birey yaşamını sadelik, saflık, dürüstlük ve iyilik üzerine kurmuş kendisini önemseyen, seven ve özellikle de hem kendi hem de sevdiklerinin sağlığını ön planda tutan kimsedir. Bireyin rüyasından hareket ederek psikolojisinin ve sinirlerinin son derece sağlam olduğunu, mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalıştığını, geçmişe ya da yarına takılıp kalmak yerine yaşadığı anın tadını çıkaran ve her günü kendisine tanrıdan bir lütuf olarak gördüğünü söylemek tam da yerinde olacak demektir. Öz bakımına önem veren bireyler bilinçaltında böyle rüyalar gördükleri için bu rüyayı gören bir kişinin kişisel bakımına ve dış görünüşüne değer verdiğini de belirtelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Serpil dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 2. SertaP dedi ki:

  Rüyada Banyo Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 3. glkoguz dedi ki:

  Beğendim. Admin

 4. dursun dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Banyo Görmek yazılarınız güzel

 5. cnyt8784 dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 6. Elif dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Banyo Görmek yazılarınız güzel

 7. ilyaseren200 dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Banyo Görmek..

BİR YORUM YAZ
site ekle