Rüyada Bant Görmek

Rüyada Bant Görmek:

Rüyada bant görmek, rüyayı gören kişinin hastalıklarına ve dertlerine şifa, çaresizliklerine çare, çözümsüzlüklerine de çözü bulacağı anlamına gelir demektir. Rüya sahibinin her türlü rahata kavuşacağına ve kurtuluşu bulacağına rivayet edilir. Dünya nimetlerinden yana bolluğa ulaşmaya, iş sahibi olmaya, hayırlı lokma yemeye, helal para kazanmaya, huzuru ve mutluluğu da yaşamaya delalet eder.

Rüyada Bant Yapıştırmak:

Rüyayı gören kişinin yaralarını sarmanın yollarını bulacağına, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine ve güzelleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde işlerinin ve hayatının yoluna gireceği anlamına gelir demektir.

Rüyada Yara Bandı Görmek:

Rüyayı gören kişinin tüm hastalıklarının iyileşeceğine, kişinin adeta gençleşeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına ve yaşamın güzelliklerinin tadına yeniden varma şansına nail olacağına delalet edilir. Rüya sahibi Allah’ın kendisine vereceği sıhhat ve huzur nedeni ile ona şükredecektir.

Rüyada İzole Bant Görmek:

Rüyayı gören kişinin hayatını olumlu yönde değiştirmek, kazanç elde etmek ve ekmek sahibi olmak için çeşitli fırsatlar ve olanaklar elde edeceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada Yapıştırıcı Bant Görmek:

Rüyayı gören kişinin olaylara olumlu ve yapıcı şekilde yaklaştığına ve bunun da avantajlarını yaşadığına ifade edilir. Rüya sahibinin karamsarlığa düşmeden ve umutlarını yitirmeden her zorluğu aşmayı başardığına, ailesini ve yakınlarını da bu doğrultuda telkin ederek onlara da büyük moral verdiğine ve umut olduğuna işaret eder.

Rüyada Para Bandı Görmek:

Rüyayı gören kişinin maddi sıkıntılarının sona ereceğine, kazancının bereketleneceğine ve bu sayede borçlarının biteceğine ve rızkının da genişleyeceğine tabir edilir ve hayırlara alamet ettiği şeklinde yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Neslihan dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 2. KaderimNET dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 3. cobra dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 4. berna dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 5. Elif Demir dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 6. ahlaksiz dedi ki:

  Çok sağol yaa. B dahada ekleyin:D

BİR YORUM YAZ
site ekle