Rüyada Banknot Görmek

Rüyada Banknot Görmek:

Rüyada banknot görmek, rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin her zaman açık olacağına, işinin gücünün de hep rast gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin ticarette çok başarılı olacağına, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, kendi işini kuracağına ve yönetici koltuğunda oturacağına ifade edilir. Rüya sahibinin önü açık, geleceği de parlak diye tabir edilir.

Rüyada Banknot Para Saymak:

Rüyayı gören kişinin emeklerinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına ve ticaret ehli kimse haline geleceğine ifade  edilir.

Rüyada Banknot Para Bulmak:

Rüyayı gören kişinin bilgili ve tecrübeli olduğu alanda bir iş yapacağına bu sayede üstün başarılar elde edeceğine, ön plana çıkacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Yeni Banknot Görmek:

Rüyayı gören kişinin işlerini büyüteceğine, yeni yatırımlar yapacağına ve yeni atılımlarda bulunacağına delalet eder. Rüya sahibinin Allah’ın izniyle ve yardımıyla hayal ettiği mesleği yapma şansına ve hep arzuladığı hayata kavuşacağı anlamına yorulur.

Rüyada Kâğıt Banknot Görmek:

Rüyayı gören kişinin hedeflerinin ve beklentilerinin gerçekleşmesi sayesinde yaşamın zorluklarından, gelecek kaygılarından ve hayat gailesinden kurtulacağına, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, kesilmeyecek ve geniş bir rızka ulaşacağına delalet edilir.

Rüyada Yeşil Banknot Görmek:

Rüyayı gören kişinin kariyerinin zirvesine çıkmasına ve işinin dünyaya yayılarak her yerde ilgi görmesine fırsat sağlayacak gelişmelerin meydana geleceğine ve bunun da rüya sahibinin şimdiye kadar elde edeceği en büyük şans olacağına ve kendisine hayatının dönüm noktasını yaşatacağına rivayet edilir. Başarıyı, zenginliği ve mutluluğu simgelediği şeklinde ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. pol dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 2. memet dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 3. burhan_tasci_b8 dedi ki:

  sağolun Admin

 4. serpil dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

BİR YORUM YAZ
site ekle