Rüyada Bankamatik Görmek

Rüyada Bankamatik Görmek:

Rüyada bankamatik görmek, rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili olarak kendisine kazanç sağlayacak işler yapmak istediğine ve yarınlarını garanti altına almanın yollarını bulmaya çalıştığına işaret edilir. Rüya sahibinin kalıcı bir gelir, zenginlik ve huzur arayışı içinde olduğuna ve attığı her adımda, aldığı her kararda ve içinde bulunduğu her oluşumda hep bunu gözettiğine delalet edilir.

Rüyada Bankamatik Kartı Görmek:

Rüyayı gören kişinin maddi gücünü eline alacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına alamet edilir.

Rüyada Bankamatik Kartının Kırılması:

Hiç iyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin bozulacağına, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına işaret eder. Rüya sahibi maddi anlamda zayıflayacak, işinden ve ekmeğinden olacak diye tabir edilir.

Rüyada Bankamatikten Para Almak:

Rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşmasına, işlerinin de yoluna girmesine alamet eder. Rüya sahibinin kurulu bir düzeni olduğu ve kişinin de bunu korumayı bildiği, disiplinli olarak yaşadığı ve azimle çalışıp çabaladığı anlamına gelir.

Rüyada Bankamatikten Para Çekememek:

Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı, yokluk ve fakirlik içinde olduğuna, geçim zorluğu çektiğine ve alım sıkıntısı yaşadığına delalet eder. Rüya sahibinin parasız kaldığına, hazır hesabından yediğine ve malından kaybettiğine bu nedenle de çok zor günler yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Paramatiğe Para Yatırmak:

Rüyayı gören kişinin refah düzeyinin yerinde olduğuna, evinde sayısız nimetin bulunduğuna, kolay yollardan kazanç elde ettiğine, bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşadığına işaret eder. Rüya sahibinin maddi olarak hiç sıkıntısı olmadığına, pek çok gayrimenkulü ve çeşitli bankalarda hesabının bulunduğuna ve böylece huzurunun, mutluluğunun, neşesinin ve ağız tadının da yerinde olduğuna yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. yaren dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 2. paradise dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 3. osman dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 4. PC Basinda dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 5. muhittin_1967_dajsv dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 6. kbalci51 dedi ki:

  Ben bu Rüya Tabirleri yazısını begenırım

 7. deneycii dedi ki:

  Thanks Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle