Rüyada Banka Soymak Görmek

Rüyada Banka Soymak Görmek:

Rüyada banka soymak, yakın bir arkadaş tarafından dolandırılmak ve yanlış ilişkiler içine girerek istenmeyen olaylara bulaşmaya delalet edilir. Rüya sahibinin arkasından iş çeviren, onun yaptığı her şeyi gizlice takip eden bir arkadaşın varlığına, tereddüt içeren işler yapıldığına ve emin olunmayan durumlar nedeni ile kişinin doğru kararlar veremediğine de delalet eder. Banka soymak kişi için küçük ama çevresi açısından büyük bir iş yaptığından dolayı alacağı takdir sonucu manevi anlamda çok pozitif bir ruh haline bürüneceğine de tabir edilir. İş alanında muvaffakiyete işaret eden rüya aynı zamanda ikili ilişkilerde karşı taraftan görülecek değerin ve saygının büyüklüğüne de yorumlanır.

Rüyada Soygun Yapmak:

Zekice hamleler yapılıp düşmanların alt edileceğine, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına delalet eder. Soygun yapmak rüya sahibi için belirsizlikten kurtulup doğru kararlar verilecek bir sürece de işaret ettiği gibi, aynı zamanda hayal gücü ile yapılacak işlerde çok büyük başarılar elde edilip, ülke çapında bir üne kavuşulacağının da müjdecisi olarak tabir edilirr.

Rüyada Soygun Görmek:

Bir yerin soyulduğunu gören kimsenin rızkında ciddi bir artış görüleceği gibi, yabancı kişilerle yapılacak olan yatırım anlaşmalarına da delalet eder ve kişi için çok verimli bir iş sahasına açılacak yolun da müjdecisidir. Soygun gören kişinin malında, mülkünde de helal bir artış olacağı gibi, aile içindeki kişilerin de attıkları her adımda kısmetleri artar, rızıkları çoğalır demektir.

Rüyada Banka Soymanın Psikolojik Tabiri:

Bilinçatına yerleşen kurnazca düşüncelerin bir ifadesi olan rüya aynı zamanda kolaya kaçan ve çaba göstermeden hazıra konmak isteyen kimselerin düşlerine de alamet edilir. Sorumluluk almaktan ve çalışmaktan kaçınan, havai istekleri ve hayalleri olan kimseleri de işaret eden rüya aynı zamanda silik bir kişiliğin de göstergesidir. Banka soyduğunu görmek geçmişte kalan ancak hala kişinin içini kemiren bir olay nedeni ile intikam alma isteğinde olunduğunun da tabiridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Ülkü dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 2. ahmet dedi ki:

  sağolun Admin

 3. Atilla dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 4. Adem dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 5. Ahben dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 6. Aysen dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 7. ilyaseren200 dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 8. sdtkar33 dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 9. Sıla dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 10. Mahmud dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 11. serpil dedi ki:

  Çok sağol yaa. B dahada ekleyin:D

BİR YORUM YAZ
site ekle