Rüyada Bank Görmek

Rüyada Bank Görmek:

Rüyada bank görmek, rüyayı gören kişinin tanımadan, bilmeden ve yaşamadan hemen herkese değer vermemesi, inanmaması ve gönlünü açmaması gerektiğine işaret eder ve rüya sahibinin insanlara karşı bu denli iyi niyetli olmaya devam etmesi halinde onlar tarafından haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine ve kendisini deyim yerindeyse enayi durumuna konmuş gibi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Tahta Bank Görmek:

Rüyada tahta bank görmek de bank görmekle aynı şeydir ve rüyayı gören kişinin aşırı derecede iyimser olması nedeniyle başının ağrıyabileceğine yorulur. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak bu denli cömert olmasının kendisine zarar verebileceğine ve darbe yemesine neden olabileceğine delalet edilir.

Rüyada Boş Bank Görmek:

Rüyayı gören kişinin duygu ve düşüncelerini anlayacak kimseleri bulamadığı için hayatta kendini hep çok yalnız hissettiğine işaret eder. Rüya sahibi kafasına göre kimseleri bulamıyor ve bunun eksikliğiyle yaşıyordur.

Rüyada Bankta Oturmak:

Hayırlara alamet etmez ve rüyayı gören kişinin etrafında kendisine karşı hiç de dost olmayan, ona karşı iyi duygular taşımayan, onu mutsuz etmek, ayağını kaydırmak ve gülen yüzünü soldurmak için fırsat arayan bazı art niyetli kimselerin olduğuna delalet eder.

Rüyada Bankta Uyumak:

Rüyada bankta uyuduğunu gören kişinin kendisine çevresi tarafından zarar gelebileceğine bu nedenle tedbirli davranması gerekeceğine, herkesi dostu diye bağrına basmaması ve hemen hayatına almamasını öğrenecek bir olay yaşama ihtimalinin doğacağına işaret eder.

Rüyada Parkta Bankta Oturmak:

Rüyayı gören kişinin çevresinin kalabalıklaşacağı şeklinde kabul edilir ve bu kalabalığın hayırlı kimselerden oluşmadığı, bilakis kötü düşünceli kimselerin çoğunlukta olacağı dolayısıyla da rüya sahibinin keyfinin, huzurunun ve rahatının kaçacağı, canın ve malının da güvenliğini kaybedeceği ile delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. beytullah dedi ki:

    sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

  2. Serpil dedi ki:

    valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle